Promocje

Nawet rok telewizji bez opłat w Polsat Box. Dostęp do Disney+ w promocji

Konrad Kozłowski
Nawet rok telewizji bez opłat w Polsat Box. Dostęp do Disney+ w promocji
0

Od dzisiaj w ofercie łączonej klienci mogą zdobyć zestaw z telewizją Polsat Box, Disney+ oraz światłowodem Plusa za tylko 19 zł/mies. przez rok z rabatami. Klienci Polsat Box zainteresowani samą telewizją mogą też teraz korzystać z promocji z telewizją na 12 miesięcy bez opłat.

Nowa oferta łączona Polsat Box i Plusa

Od 17 sierpnia w ramach oferty łączonej klienci mogą nabyć pakiet zawierający telewizję Polsat Box, subskrypcję Disney+ oraz światłowód od Plusa za 19 zł/miesiąc. W grę wchodzą tu obniżki obowiązujące przez pierwszy rok i dzięki temu oszczędzają ponad 1000 złotych przez 12 miesięcy. Nowa opcja zapewnia różnego rodzaju rozrywkę oraz szybki internet światłowodowy dla wszystkich współlokatorów.

W każdej z tych opcji dostępny jest zestaw, który obejmuje telewizję Polsat Box - pakiet S (z 55 kanałami) wraz z subskrypcją Disney+, a także wybór Internetu światłowodowego od Plusa w wariantach S, M lub L.  Jak ta oferta wygląda w przypadku innych pakietów? Marki Polsat Box i Plus wysłały dziś szczegóły wszystko rozpisał w swojej informacji prasowej:

 • Za telewizję Polsat Box z Disney+ i światłowód S Plusa z prędkością do 300 Mb/s
  klienci zapłacą 19 zł/mies. przez rok.
 • Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem M Plusa z szybkością do 600 Mb/s
  kosztuje 29 zł/mies. przez rok.
 • Opłata za telewizję Polsat Box z Disney+ i ultraszybki światłowód L Plusa z prędkością
  do 1 Gb/s wynosi 39 zł/mies. przez rok.

U części zainteresowanych nową ofertą na pewno pojawi się pytanie, jak koszty będą wyglądać podczas drugiego roku obowiązującej umowy:

 • 98,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem S
 • 108,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem M
 • 118,99 zł/mies. za wariant oferty ze światłowodem L

Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat

Polsat Box wprowadza nową akcję promocyjną pod nazwą "Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start". Najświeższa oferta obejmuje usługi telewizyjne w różnych technologiach, takich jak satelitarna, kablowa IPTV oraz telewizja internetowa z dekoderem. Dla pakietu S z 55 kanałami telewizyjnymi, klienci nie płacą przez pierwszy rok, a dla pakietów M i L - przez trzy pierwsze miesiące. Ta nowa promocja jest również dostępna w wersji z opcją Disney+ oraz rocznym dostępem do tej platformy jako dodatkowy prezent. Szczegóły wyglądają następująco:

 • 12 miesięcy bez opłat za pakiet S dostępny w technologiach satelitarnej i kablowej IPTV, a w nim 55 kanałów TV, w tym kanały tematyczne Telewizji Polsat, ogólnodostępne oraz 5 kanałów w jakości 4K. W drugim roku cena pakietu to 30 zł/mies.
 • 3 miesiące bez opłat za wyższe pakiety: M (77 kanałów TV, cena od 4 miesiąca 40 zł/mies.), M Sport (83 kanały, cena od 4 miesiąca – 70 zł/mies.) oraz L (136 kanałów, cena od 4 miesiąca 70 zł/mies.).
 • Każdy z pakietów podstawowych można wybrać w wariancie z Disney+, który w ramach promocji jest dostępny przez rok w prezencie. Opłata za serwis w drugim roku umowy wyniesie 28,99 zł miesięcznie.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu