Telekomy

Polecaj i zarabiaj z Orange Flex. Teraz 70 zł za każde polecenie i nawet 1 TB transferu danych

GU
Grzegorz Ułan
1

Orange ogłosił dziś na swoim blogu nową odsłonę swojego programu polecającego „Polecaj i zarabiaj”.

Do tej pory zasady programu przedstawiały się następująco - za każde skuteczne polecenie usług Orange Flex (skuteczne=opłacenie pierwszej i drugiej miesięcznej subskrypcji), polecający dostawał 50 zł i osoba, która z polecenia skorzystała również 50 zł.

Program „polecaj i zarabiaj” cieszy się wśród użytkowników Flexa dużym zainteresowaniem. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do nas swój numer z innej sieci.

Po nowemu ta równowaga przechyli się teraz na korzyść osoby polecającej usługi Orange Flex. Wystarczy przekazać swój kod polecający dostępny w aplikacji Orange Flex osobie, która chce skorzystać z usług tego operatora, a ta poda go podczas wyboru metod płatności za subskrypcję. Po opłaceniu drugiego miesiąca na konto w Orange Flex osoba polecająca otrzyma 70 zł, a znajomy 30 zł. Środki te można wykorzystać na opłacenie usług lub wypłacić na podpiętą kartę płatniczą.

Dodatkowo dla osób, które aktywnie polecają usługi Orange Flex przewidziane są nagrody w postaci transferu danych. Po piatym i dziesiątym skutecznym poleceniu, osoby takie dostaną po 500 GB transferu danych (ważne przez 180 dni), czyli razem 1 TB.

Co ważne, liczba poleceń w nowej odsłonie programu zlicza się od początku, a nowe zasady aktywują się z chwilą wpisania kodu polecającego po 3 listopada 2020 roku. Szczegóły nowego programu i nowych rozliczeń za polecenia znajdziecie na dedykowanej stronie Orange Flex.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu