Filmy

Netflix będzie mieć własnego Johna Wicka! Zobacz zwiastun mrocznego "Polar"

KK
Konrad Kozłowski
9

Ceniony i lubiany Mads Mikkelsen, jako emerytowany zabójca będzie musiał wrócić do fachu i postawić się tym, którzy czekają na jego życie. "Polar" - nowy film Netflix już w styczniu!

Do dziś pamiętam, że nie miałem ochoty wybrać się na John Wick 2 do kina, bo nie widziałem części pierwszej. Później okazało się, że odwrócenie kolejności oglądania tych filmów przyniosło więcej korzyści, niż szkody, ponieważ oglądanie jedynki jako prequela do dwójki sprawiło, że inaczej odbierałem ten film - jak pogłębienie postaci, którą dopiero poznałem. I choć jest to kwestia indywidualna, to uważam że pierwszy John Wick był odrobinę lepszy od następnego filmu. Dlaczego tak dużo piszę o Wicku? Bo "Polar", film Netfliksa oparty na komiksie o tym samym tytule, w dużym stopniu go przypomina. A warto też dodać, że John Wick rownież doczekał się powieści graficznych po premierze filmów.

"Polar" - Mads Mikkelsen jako emerytowany zabójca w opałach

Czy możliwa jest ucieczka od takiego zajęcia, jak bycie zabójcą na zlecenie? Kolejny film pokazuje, że to nie jest takie łatwe, nawet jeśli wybierzemy minimalistyczne życie, wyprowadzimy się na koniec świata i odetniemy od dotychczasowych bodźców. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie czyhać na nasz błąd i majątek. Dokładnie w takiej sytuacji znalazł się Duncan Vizla, którego wszyscy znają jako Black Kaiser. Młodsi, szybsi i niezwykle ambitni zabójcy nowego pokolenia zaczynają polowanie na niego i jego fundusz emerytalny. Oni zrobią wszystko, by go dorwać. On zrobi wszystko, by pozostać przy życiu.

W filmie, poza Mikkelsenem, zobaczymy między innymi Vanessę Hudgens, Matta Lucasa, Katheryn Winnick. Film wyreżyserował Jonas Åkerlund, zaś scenariusz napisał Jayson Rothwell. 

Premiera filmu "Polar" na Netflix została zaplanowana na 25 stycznia. Zwiastun zapowiada ciekawe widowisko na koniec stycznia - czekacie? Czytaliście komiksy? Warto po nie sięgnąć? Do zobaczenia w komentarzach:)

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu