Artykuł sponsorowany

Pół miliona złotych w loterii na Cinkciarz.pl

Kamil Pieczonka
Pół miliona złotych w loterii na Cinkciarz.pl
4

Użytkownicy Cinkciarz.pl, wykonując transakcje walutowe, mają szansę co miesiąc wygrać nagrody pieniężne. Łączna pula wszystkich 190 nagród to 500 000 zł. Wielka loteria fintechu ruszyła i potrwa do września 2022 roku.

Cinkciarz.pl to fintech oferujący dzisiaj już nie tylko niskie spready podczas wymiany walut, ale również cały szereg dodatkowych usług finansowych. Począwszy od prowadzenia portfela walutowego, przez ofertę kart wielowalutowych (fizycznej i wirtualnej), a na możliwości wykonywania przekazów pieniężnych (w tym z USA) kończąc. Od września korzystając z usług portalu będzie można dodatkowo wziąć udział w loterii, w której do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości pół miliona złotych.

W loterii na Cinkciarz.pl mogą wziąć udział zarówno nowi jak i obecni użytkownicy portalu, którzy zdobywają punkty za każdą transakcję, w której jedną z walut jest USD, GBP, CHF lub EUR. Łącznie będzie aż 19 losowań dla użytkowników indywidualnych i 19 dla biznesowych (12 miesięcznych, 4 kwartalne, 2 półroczne oraz 1 główne losowanie finałowe). We wszystkich losowaniach fintech wręczy w sumie aż 190 nagród pieniężnych, a ich suma to 500 000 zł. Szanse na wygraną są całkiem spore, bo aby otrzymać los na loterii wystarczy wymienić 300 jednostek waluty. Każdy użytkownik może otrzymać w miesiącu tylko 1 los, który daje szansę na jedną z 5 nagród po 500 zł. Aby otrzymać los na losowanie 3-miesięczne, trzeba zebrać losy w trzech kolejnych miesiącach (5 nagród po 1000 zł) i analogicznie w losowaniu 6-miesięcznym (5 nagród po 5000 zł). W losowaniu finałowym biorą udział wszystkie losy jakie uda wam się w tym czasie zdobyć, więc będąc aktywnym mamy więcej szans na wygraną.

Więcej w spocie reklamowym oraz przede wszystkim na stronie internetowej loterii: https://cinkciarz.pl/loteria.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zaakceptować jej regulamin w swoim panelu użytkownika w portalu Cinkciarz.pl i wykonywać transakcje walutowe. Mogą to być płatności kartą, wymiana waluty, przekaz pieniężny lub płatność internetowa zrealizowana za pośrednictwem usługi Cinkciarz Pay. Wielki finał zaplanowany jest na wrzesień 2022 r.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Cinkciarz.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu