Płatności i bankowość

Cinkciarz.pl wprowadza kartę wielowalutową bez opłat z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie

Grzegorz Ułan
Cinkciarz.pl wprowadza kartę wielowalutową bez opłat z darmowymi wypłatami z bankomatów na całym świecie
2

Od dawna zapowiadana nowość od Cinkciarz.pl ujrzała dziś światło dzienne. Można już zamawiać fizyczną kartę wielowalutową i płacić nią praktycznie wszędzie - w sklepach, w sieci w Polsce i na całym świecie.

Cinkciarz.pl przekonuje, że ich nowa karta może być darmową i wygodną alternatywą do kart debetowych wydawanych przez banki w Polsce.

Cinkciarz.pl proponuje klientom unikalny model zarządzania pieniędzmi na karcie oparty na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo środków oraz zachęca do kontroli wydatków i świadomego oszczędzania. Na karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu, gdzie będą one bezpieczne w razie kradzieży karty.

Klienci, którzy skorzystają z tej oferty nie będą obciążani stałymi opłatami, bez wymagań w postaci określonej liczby transakcji czy zasileń konta. Do tego darmowe mają być płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego, wypłaty z bankomatów na całym świecie, do tego w promocji darmowe ma być również wydanie fizycznej karty (do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie). Możliwe jest też dodanie z poziomu dostępnej już nowej aplikacji mobilnej wirtualnej karty do płatności online, której wydanie zawsze ma być darmowe.

Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl:

Nasza nowość to mieszanka idealna: łączy możliwości karty płatniczej z usługą korzystnej wymiany walut. To odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami, barbarzyńskimi kosztami przewalutowania i utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa. Oferta skierowana jest zarówno do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych, jak i do płacących w innych walutach w internecie czy za granicą.

Z ciekawości założyłem konto, Cinkciarz.pl nie wymaga przesyłania skanów dokumentu tożsamości, podałem jedynie dane z tego dowodu i oczekuję teraz na weryfikację. Po weryfikacji z pewnością przetestuję ten ich nowy produkt i podzielę się z Wami wrażeniami. Myślę, że to może być też dobra alternatywa do Revoluta, oczywiście jak dodadzą opcję podpięcia tej karty pod Google Pay lub Apple Pay, a to ma nastąpić w I kwartale 2021 roku.

Więcej szczegółów o nowej ofercie Cinkciarz.pl przeczytacie na dedykowanej stronie pod tym adresem. Samą aplikację mobilną możecie pobrać za darmo z Google Play i App Store.

Źródło: Cinkciarz.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu