Pokemon Go

Moc nowości w Pokemon GO: startuje region Kalos, a trenerzy mogą wbić 50 poziom!

Kamil Świtalski
0

Pokemon GO nieustannie się zmienia. Za kilka dni do gry zawita aktualizacja GO Beyond która przyniesie moc nowości. 40 poziom przestaje być najwyższym!

Pokemon GO jest tytułem któremu w tym roku poświęciłem zdecydowanie najwięcej czasu ze wszystkich gier. Zaczęło się niepozornie na zimowym urlopie, a po powrocie szaleństwo trwa w najlepsze. Są tygodnie w których gra, w mojej opinii, wieje nudą — ale są też takie, że najchętniej spacerowałbym ze smartfonem po kilka godzin dziennie. A po powrocie kontynuował zabawę w sieciowych rozgrywkach Go Battle League. Wszyscy narzekający na to, że w grze niewiele się dzieje już wkrótce stracą pretekst na niewłączanie Pokemon GO. Już 30 listopada wystartuje ogromna aktualizacja GO Beyond, a co w niej?

Aktualizacja GO Beyond w Pokemon GO — a co w niej?

Aktualizacja GO Beyond przyniesie cały zestaw świeżych rozwiązań do świata gry. Najważniejszym — i dla wielu kluczowym — pozostanie kwestia levelu trenerów. Dotychczas maksymalnym jaki mogli oni osiągnąć był 40 — od 30. listopada takowym będzie... 50! Tym razem jednak levelowanie nie będzie ograniczać się wyłącznie do zgarniania punktów doświadczenia, poza nimi niezbędne będzie też wypełnianie zadań specjalnych. Dopiero po osiągnięciu całego zestawu można będzie ruszyć naprzód

Ponadto to gry Pokemon GO zawitają także sezony. Co kwartał zmieniać się będzie zestaw stworków które łatwiej będzie spotkać na dziko w gąszczu, choć także w ramach pór roku następować będą zmiany — trzy miesiące z tym samym zestawem to byłaby lekka przesada i twórcy doskonale o tym wiedzą. Ponadto nadchodzą aktualizacje dla Mega Ewolucji oraz zestaw zmian w Go Battle League gdzie czekać będzie na nas nie 10, a 24 rang!

Pierwsza "sezon" (Seasons of Celebration) wystartuje za niespełna dwa tygodnie — już pierwszego grudnia o 8 rano czasu lokalnego i najeżony będzie rozmaitymi wydarzeniami z rozmaitych regionów Pokemonów. W tym również Kalos! Tak, wzrok was nie myli,  stworki z nowego regionu oficjalnie trafiają do gry. Na starcie będzie ich około 30 — m.in. Chespin, Fennekin, Pyroar, Froakie i Fletchling, a już drugiego grudnia startuje nowy event "Special Celebration Event" w ramach którego tajemnicze Pokemony będą się kluć w ramach jednogwiazdkowych raidów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu