To mnie drażni.

Pokaż swoje cycki .pl

Grzegorz Marczak
Pokaż swoje cycki .pl
26

Każdy kto jest chętny do pokazania swojego "torsu" nago może to zrobić w nowym ambitnym projekcie o nazwie showyourtits.pl. Wprawdzie serwis jest w języku polskim ale jego angielska nazwa sugeruje, że szykuje się na światową ekspansję. Serwis o gołych cyckach już od samego początku liczy...

Każdy kto jest chętny do pokazania swojego "torsu" nago może to zrobić w nowym ambitnym projekcie o nazwie showyourtits.pl. Wprawdzie serwis jest w języku polskim ale jego angielska nazwa sugeruje, że szykuje się na światową ekspansję.Serwis o gołych cyckach już od samego początku liczy na zbudowanie społeczności a strategię rozwoju określa poprzez znane hasło "Start small, grow fast". Czyli możemy liczyć na to, że po pokazaniu przez użytkowników gołych cycków przyjdzie czas na coś więcej? (tylko nazwa domeny wtedy nie bardzo będzie pasować).

W serwisie mamy do dyspozycji całą masę funkcjonalności:

  • utwórz galerię swoich wyjątkowych zdjęć
  • publikuj ciekawostki i historie ze swojego życia
  • oceniaj i komentuj publikowane materiały
  • utwórz listę Twoich wyjątkowych, nowych znajomych
  • bądź zawsze w kontakcie
  • zapraszaj anonimowo Swoich znajomych

Szczególnie zainteresował mnie ostatni punkt mówiący o anonimowym zapraszaniu znajomych - czyli co mamy zaprosić znajomego do serwisu z gołymi cyckami jednocześnie nie przyznając się kim jesteśmy? Można to też odebrać jako próbę zachęcania do spamu - ale kto by chciał spamować mając taki serwis.

Podsumowując - jeśli czujesz, że twój biust / tors jest wart pokazania, teraz masz wyjątkową okazję aby się nim pochwalić . Przy okazji poznasz nowych ludzi o "ciekawych zainteresowaniach" :)

Info o serwisie pochodzi z startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu