Akcja Partnerska

Podstawowy pakiet Player.pl to znacznie więcej niż myślisz

KK
Konrad Kozłowski
15

Player.pl od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych serwisów VOD, a w ostatnim czasie znalazł się na szczycie tego rankingu. To nie lada osiągnięcie, bo przecież w Polsce zadomowiły się już zagraniczne platformy, które kuszą i nęcą widzów znaną marką oraz zagranicznymi tytułami. Wielokrotnie przekonaliśmy się jednak jak znaczącym elementem oferty serwisów VOD są lokalne produkcje, co widać też na innych rynkach - telewizyjnym i kinowym. To powstające w Polsce seriale i filmy oglądamy statystycznie najchętniej, a ogromne zaplecze takich tytułów w katalogu Playera sprawia, że Polacy regularnie wracają do serwisu.

Player original, nowe programy i filmy z najwyższej półki

Oferta Player.pl jest niezwykle różnorodna i jej napradę mocnym punktem są programy powstające pod szyldem Player Original. Należą do nich seriale, które były realizowane z myślą o platformie VOD i właśnie na niej debiutowały w pierwszej kolejności. Mowa tu m. in. o “Chyłce”, “Szadzi” czy “Żywiołach Saszy”. Seriale kręcono w 4K i w takiej rozdzielczości można je obejrzeć na Playerze na wspieranych urządzeniach. Było to nie lada zaskoczenie, gdy dowiedzieliśmy się o planach Player na premierę “Chyłki”, ale bardzo szybko okazało się, że właśnie tego oczekiwali widzowie i użytkownicy.

Dziś na Player.pl czekają już na Was cztery sezony serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza, nadchodzi też serial “Behawiorysta”, a w drodze jest już drugi sezon “Szadzi”, który powstaje na podstawie książek Katarzyny Bondy. Również w tak świetnej oprawie wizualnej znajdziemy polskie filmy, programy rozrywkowe, reality, lifestyle, a także motoryzacyjne, które obejrzymy na żądanie w dowolnej chwili. Śledzenie nowych odcinków jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy wybrane treści do ulubionych. Dla poszukujących najnowszych informacji nie zabraknie dostępu do najświeższych wiadomości ze świata serwowanych w różnej formie, a gotowych do odtworzenia na zawołanie w dowolnej chwili.

Oferta Player.pl odpowie na oczekiwaniach tych, którzy chcą oglądać jeszcze więcej

Niedawna zmiana modelu działalności Player.pl wprowadziła nowe możliwości - zamiast dodatkowych opłat, comiesięczny abonament gwarantuje nam dostęp do ponad 50 filmów, które wcześniej można było oglądać tylko w systemie wypożyczeń Teraz “Żywioł”, “Dżungla”, “Jack Strong” czy “Tajne źródło” znajdują się w ofercie subskrypcji, a to tylko kilka z kilkudziesięciu filmów gotowych do obejrzenia w podstawowym pakiecie na Player.pl. Nie zapominajmy jednak o tym, że serwis ten to nie tylko treści od TVN Grupa Discovery czy znane filmy. Ta platforma to także okno na treści od HBO, CANAL+ oraz Viacom. Wszystko to znajdziemy w jednym miejscu, bez przełączania się pomiędzy kartami przeglądarki czy aplikacjami na smartfonie i telewizorze smart TV. 

Odpowiedni dobór pakietu sprawi więc, że problemem nie będzie brak treści do obejrzenia, lecz znalezienie wolnego czasu na zobaczenie wszystkiego, co chcemy i co warto obejrzeć - okazuje się bowiem, że na obejrzenie wszystkiego z oferty Player.pl potrzeba by 3 lat zakładając, że nie robilibyśmy sobie żadnych przerw i patrzyli na ekran 24 godz. na dobę. Gdy pod uwagę weźmiemy bowiem katalog seriali HBO oraz CANAL+, a także produkcji na licencji, jakie uzupełniają ich oferty, to może się okazać, że nie będziemy w stanie nadążyć za nowościami, o nadrabianiu zaległości nie mówiąc. Pomagają w tym rekomendacje przygotowywane przez serwis, dzięki którym trzymamy rękę na pulsie i wiemy, jakie seriale oraz filmy właśnie pojawił się na platformie oraz które z nich są najpopularniejszymi produkcjami wśród widzów.

Najnowsze filmy na Player.pl w ramach podstawowego pakietu

O pozycji Player.pl świadczy także niedawna premiera “Listów do M 4”, które trafiły na platformę VOD zamiast do kin. To światowy trend, który sprawił, że widzowie, którzy nie mogą wybrać się na seans na dużym ekranie, otrzymują największe i najnowsze filmy w zasięgu ręki. W odróżnieniu jednak od niektórych serwisów, na Player.pl nie była wymagana żadna dodatkowa opłata za film. Potrzebna jest tylko aktywna subskrypcja pakietu PLAYER, w ramach którego oglądamy filmy i seriale bez reklam, w najwyższej jakości, na wielu urządzeniach. Dzięki temu jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 trafiła do widzów, którzy mogą zobaczyć ją ze swojej kanapy i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Abonament Player.pl umożliwił im bowiem obejrzenie wielu innych filmów i seriali w ciągu jednego miesiąca, a to wszystko w cenie zbliżonej do pojedynczego biletu do kina. Jednocześnie katalog poszerzył się o 35 nowych filmów na początku kwietnia, wśród których są polskie uznane produkcje jak “Czerwony kapitan”, “Fuga”, “Gwiazdy” czy “Prosta historia o morderstwie”.

Nadchodzące miesiące bez wątpienia będą okresem, w którym będziemy obserwować wzmożoną aktywność w serwisach VOD, bo rządzą się one zupełnie innymi prawami, aniżeli ramówka telewizji, gdzie następuje rotacja treści i nowe odcinki programów czy seriali czekają na swoją kolej. Wśród nowości na pewno warto też wspomnieć o kultowym sitcomie “Przyjaciele”, który pojawił się na platformie w pakiecie PLAYER+HBO. Dzięki Player.pl nowości trafiają do nas szybciej, w lepszej jakości i jest ich po prostu więcej, a także coraz częściej będziemy mieć do czynienia z filmami z najwyższej półki, które będą na nas czekać w serwisie bez żadnych dodatkowych opłat. 

 

--

Materiał powstał we współpracy z Player.pl

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu