Artykuł sponsorowany

Pobieraj popularne aplikacje w AppGallery, zgarniaj świetne nagrody i bonusy

Paweł Winiarski
Pobieraj popularne aplikacje w AppGallery, zgarniaj świetne nagrody i bonusy
15

Huawei cały czas rozwija swój własny sklep AppGallery i doskonale widać, że pojawia się tam coraz więcej aplikacji. Ale to nie wszystko - wraz z nimi na użytkowników czekają fajne bonusy i nagrody, które łatwo zgarnąć.

Czym jest AppGallery?

AppGallery to oficjalna platforma, czy jak wolicie sklep z aplikacjami, stworzony przez Huawei. Działa na urządzeniach z systemem Android i jest preinstalowany na smartfonach oraz tabletach Huawei od marca 2018 roku. Jak na tego typu platformę przystało, sklep jest intuicyjny, przejrzysty, posiada dobrze skatalogowane aplikacje, a ich instalacja jest banalnie prosta.

AppGallery posiada jednak coś, czego próżno szukać u konkurencji - szereg promocji i nagród, które czekają na użytkowników pobierających i instalujących aplikacje z poziomu AppGallery.

Darmowe przejazdy, tanie randkowanie i bony na zakupy

Huawei przygotował bardzo ciekawą promocję, w której za pobieranie aplikacji otrzymujemy fajne nagrody. Trwa ona do 1 listopada i dotyczy 32 promowanych mobilnych programów. Za pobranie dowolnych 4 z nich, użytkownik może odebrać nagrodę, w tym między innymi vouchery do popularnych aplikacji. Każda osoba może skorzystać z promocji dwukrotnie, więc jest sporo do zgarnięcia. Użytkownik, któremu zostaną przyznane vouchery, zostanie o nich powiadomiony za pomocą wiadomości push zaraz po pobraniu czterech aplikacji. Wybrany voucher należy odebrać w ciągu 10 dni wchodząc w zakładkę "Nagrody" w AppGallery.

Przyjrzyjmy się nagrodom do zgarnięcia

  • 30% odnawialnej zniżki w Costa Coffe

Aplikacja Costa Coffe Club to program dla miłośników kawy, który zastępuje kartę lojalnościową w popularnej sieci kawiarni. Zamiast punktów zbieramy w niej ziarna, które następnie można wymienić na "kawowe" nagrody. Voucher, który można wygrać w promocji organizowanej na AppGallery zapewnia 30% zniżki na kawę w kawiarniach w całej Polsce (z wyjątkiem lotnisk). Wykorzystana zniżka jest odnawiana automatycznie co 7 dni aż do 31 grudnia. Zniżkę odbierzecie w kawiarni pokazując aplikację Costa Coffe oraz kod rabatowy podczas płacenia za kawę.

  • Tinder Plus przez 6 miesięcy za darmo
Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć czym jest aplikacja randkowa Tinder - pisaliśmy o niej na łamach Antyweb wielokrotnie. To w tej chwili najpopularniejszy program tego typu i jest cały czas rozwijany by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy korzystają z niego do poznawania nowych ludzi. Biorąc udział w akcji promocyjnej Huawei, możecie zgarnąć aż 6-miesięczny dostęp do wersji Plus w aplikacji Tinder. Daje ona dostęp do serwisu bez reklam i pozwala między innymi na nieograniczoną liczbę polubień, czyli likwiduje najważniejsze ograniczenia bezpłatnej wersji. Aby odebrać swój bonus z AppGallery, należy skopiować wygenerowany kod, a następnie umieścić go na końcu podanego linku www.tinder.com/vip/”skopiowanyKOD. Dalsze kroki podpowiada już sama aplikacja, a kod jest ważny do 31 sierpnia 2021 roku.
  • Zniżki na przejazdy w aplikacji Bolt
Przewóz osób bazujący na aplikacji to dla wielu osób codzienność, dzięki której mogli pożegnać się z klasycznymi taksówkami, długim czasem oczekiwania czy kontaktem telefonicznym z dyspozytornią. Bolt (wcześniej Taxify) to jedna z najpopularniejszych w Polsce usług tego typu, gdzie przez aplikację można zamówić tani, błyskawiczny i bezpieczny przejazd. W promocji AppGallery można natomiast zgarnąć dwa vouchery upoważniające do 10 zł zniżki na dowolne przejazdy. Vouchery można wykorzystać do 1 listopada 2020 roku. A zapewniam Was, że warto - zawsze miło kiedy z finalnej kwoty przejazdy znika 10 złotych, a my płacimy mniej niż normalnie.

Czy warto skorzystać z promocji w AppStore?

Biorąc pod uwagę jak niewiele trzeba zrobić żeby zgarnąć bardzo fajne nagrody i bonusy, pytanie wydaje się być kompletnie bezsensowne. Ja zawsze byłem fanem promowania swojego produktu w taki sposób, by korzystali na tym użytkownicy. I tu muszę przyznać, że Huawei poszedł ciekawą drogą, a osoby korzystające z AppGallery mogą zebrać naprawdę konkretne promocje, które dają im sporo bonusów na przeróżne usługi czy zakupy. Nie wygląda też na to, by Huawei rezygnował z tego typu promowania swojej platformy, pozostaje więc mieć oczy szeroko otwarte by upolować kolejne promocje.

Tekst powstał we współpracy z Huawei

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu