Telekomy

Po Orange i Play czas na podwyżki w T-Mobile

Grzegorz Ułan
Po Orange i Play czas na podwyżki w T-Mobile
115

Coś, czego spodziewali się wszyscy zaczyna się spełniać, najpierw Orange podwyższył opłaty za abonament w ofercie komórkowej, później Play, a teraz przyszedł czas na T-Mobile. Z tym, że nie tylko w abonamencie komórkowym, ale i w ofercie na mobilny domowy internet.

Zacznijmy od mobilnego domowego internetu, bo tu wraz z podwyżkami pojawiła się nowa pozycja, a mianowicie nowy pakiet za 49,00 zł (czyli tyle, ile kosztuje dziś internet domowy bez limitu danych z ograniczaniem prędkości do 20 Mb/s), w którym dostajemy transfer danych z limitem do 100 Mb/s później prędkość zwalnia do 1 Mb/s (czyli podobna opcja, która jest dostępna w ofercie internetu mobilnego w Play na kartę). Poniżej aktualna oferta na domowy internet mobilny:

Od jutra, pozycja po lewej stronie będzie kosztowała 59,00 zł, czyli 10,00 zł drożej, a mobilny internet domowy bez limitu z ograniczeniem prędkości do 60 Mb/s - 69,00 zł, czyli podwyżka o 4,00 zł.

Ponadto podwyżki dotkną abonament komórkowy, poniżej wklejam Wam jeszcze aktualną ofertę:

Od jutra, podstawowy abonament za 50,00 zł, z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami oraz z 10 GB transferu danych, kosztować będzie 55,00 zł, a limit transferu danych na pełnej prędkości zwiększy się do 15 GB. Drugi abonament z limitem 20 GB za 60 zł, zdrożeje do 70 zł, a limit podwyższy się do 25 GB.

Powyższe podwyżki zaczną obowiązywać od jutra, czyli od 28 czerwca 2019 roku. Ceny pozostałych abonamentów pozostają bez zmian.

Jeszcze dla przypomnienia, wczoraj T-Mobile udostępnił nową ofertę konwergentną Magenta 1, gdzie w pakiecie dostajemy abonament komórkowy, światłowody i Netfliksa w jednej cenie.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu