Telekomy

Nowa oferta T-Mobile ze światłowodami i Netfliksem w cenie!

Grzegorz Ułan
Nowa oferta T-Mobile ze światłowodami i Netfliksem w cenie!
48

Zaskoczenia dużego nie ma, ale wyczekiwanie było spore. Od kiedy T-Mobile porozumiało się z Orange na korzystanie z ich światłowodów stało się jasne, że T-Mobile szykuje się do wprowadzenia oferty konwergentnej. W końcu to nastąpiło, od 28 czerwca dostępna będzie nowa oferta - Magenta 1.

Oferta konwergentna to zwykle pakiet kilku usług, które w jednym abonamencie kosztują taniej niż każde z osobna. Do znanych już na rynku ofert Orange Love czy smartDOM dołącza właśnie oferta T-Mobile - Magenta 1.

Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska:

Świętujemy dziś strategiczną zmianę, do której przygotowywaliśmy się dwa lata. Przeszliśmy szereg zmian, które doprowadziły nas do pozycji najlepiej ocenianego przez klientów operatora w zakresie jakości sieci i oferowanych usług. Firmy, dla której jakość obsługi klienta stoi zawsze na pierwszym miejscu. Partnera, który oprócz usług mobilnych oferuje kompleksowe usługi konwergentne w jakości T‑Mobile. Dzisiaj otwieramy nowy sezon w historii T‑Mobile, w którym przestajemy być operatorem mobilnym, a stajemy się technologicznym partnerem naszych klientów.

Magenta 1 dla klientów indywidualnych

W ofercie dla klientów indywidualnych będziemy mieli dostępne 3 plany taryfowe. pierwszy za 99,00 zł zawiera nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 5 GB transferu danych. Do tego dochodzi dostęp do światłowodów z prędkością do 100 Mb/s oraz Netflix w Planie Podstawowym.

Drugi plan kosztuje już 124,00 zł miesięcznie i zawiera oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości, internet w telefonie bez limitu danych (zapewne 10 GB na pełnej prędkości, dopytamy jeszcze T-Mobile 15 GB, później zwalnia do 1 Mb/s), światłowody mamy tu w tej samej prędkości, co w pierwszym planie, a Netflix w Planie Standardowym. Ostatnia pozycja to abonament za 144,00 zł miesięcznie, również z nielimitowanymi usługami w telefonie, ale ze światłowodami o prędkości do 300 Mb/s i Netfliksem w Planie Premium.

Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska:

Coraz częściej widzimy, że klienci są przytłoczeni niezliczoną liczbą ofert i wariantów usług. Poszukują prostych i najlepszych produktów, jednak szum komunikacyjny często uniemożliwia im dokonanie optymalnego wyboru. T‑Mobile postanowił to zmienić. Dzięki ofercie Magenta 1 stajemy się dla klientów partnerem, który zdejmuje z nich ciężar wyszukiwania wielu rozwiązań i podejmowania wielu decyzji. Zamiast oferować klientom wszystko, co jest ogólnie dostępne na rynku, dajemy im wybór spośród wyłącznie najlepszych usług w prostym i czytelnym pakiecie. Strach przed ominięciem optymalnych ofert zamieniamy na radość z korzystania z produktów najwyższej jakości.

W każdym planie możemy dokupić sobie smartfona lub dekoder, wtedy abonament kosztuje 10,00 zł więcej. Będzie można również zwiększyć sobie plan Netflixa czy przyspieszyć światłowody, oczywiście za dodatkową opłatą, w przypadku prędkości do 300 Mb/s - 10,00 zł więcej, a do 900 Mb/s - 30 zł więcej miesięcznie.

Rene Rummel, Business Development Director w regionie EMEA w firmie Netflix:

Bardzo cieszymy się z rozpoczętej współpracy z T‑Mobile i udziale w tak innowacyjnej i skrojonej pod potrzeby klienta ofercie Magenta 1. Dzięki specjalnemu przyciskowi Netflix na pilocie polskim konsumentom wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się ulubionymi produkcjami Netflix, takimi jak „Stranger Things”, „Dom z papieru”, „Zabójczy rejs”, „Nasza Planeta” i nie tylko.

Oprócz Netfliksa w cenie abonamentu (to pierwszy taki przypadek w Polsce), klienci będą mogli dokupić sobie pakiet sportowy SUPERPAKIET SPORT, zawierający dostęp do IPLA z kanałami linearnymi oraz do IPLA SPORT oraz IPLA ELEVEN SPORTS.

Magenta 1 dla firm

W ofercie dla firm również są trzy pakiety. Pierwszy za 100 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami oraz internetem w telefonie (jedynie ograniczenie prędkości do 20 Mb/s). Do tego światłowody z prędkością do 100 Mb/s i wybrane pakiety usług dla firm na kilka lub kilkanaście miesięcy za darmo.

Droższy pakiet za 110 zł miesięcznie przyspiesza nam światłowody do 300 Mb/s i internet w telefonie do 60 Mb/s. Z kolei najdroższy pakiet za 150,00 zł to nielimitowane usługi komórkowe, również jeśli chodzi o internet i światłowody z prędkością do 900 Mb/s.

Nowa oferta Magenta 1 dostępna będzie od najbliższego piątku, czyli 28 czerwca we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu