Telekomy

Plush - z nową ofertą na abonament! Dodatkowe GB za staż i oferta dla dwojga, jak w nju mobile

Grzegorz Ułan
Plush - z nową ofertą na abonament! Dodatkowe GB za staż i oferta dla dwojga, jak w nju mobile
54

Muszę przyznać, że Plus jest mocno aktywny ostatnio, a jakby wziąć pod uwagę całą Grupę Cyfrowy Polsat, to nawet bardzo aktywny. Przypomnę niedawne trzy nowe oferty z tego tylko miesiąca, Nowy Plush na kartę, Plus - nowa oferta na kartę i a2mobile - Niewyczerpalne rozmowy. Dziś jestem właśnie na konferencji prasowej, na której Plus prezentuje kolejną nowość w ofercie Plusha.

Wzorem innych submarek, takich jak Nju mobile, Plus zdecydował się na dodanie do oferty na kartę Plush, oferty na abonament - Plush ABO.

Plush na abonament

Na początek trochę o historii Plusha, na rynku są już 2,5 roku, w tym czasie zdobyli 1,5 mln klientów.

Okazuje się, że Plush jest bardziej popularny niż Plus na kartę, użytkownicy Plusha wysyłają trzy razy więcej SMS-ów i dwa razy więcem MMS-ów niż w toższamej ofercie Plusa oraz wykorzystują 2 razy więcej 2 GB.

Przechodząc już do nowej oferty Plush ABO, oferta dostępna będzie na czas nieokreślony lub określony, będzie też opcja obniżania czy podwyższania pakietów, podobnie jak w Virgin Mobile.

Dostępne będą trzy pakiety. Pierwszy za 10 zł, a w nim nielimitowane wiadomości i 1 GB transferu danych. Drugi pakiet, dwa razy droższy z nielimitowanymi rozmowami i 3 GB transferu danych, ostatni zaś za 25 zł to nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 10 GB transferu danych.

Wszystkie pakiety mają darmowy transfer do Facebooka, najdroższy ma dodatkowo Messengera, Instagram i Whatsapp.

Dodatkowe GB za staż w Plush

Podobnie jak w Nju mobile, nowy Plush ABO będzie nagradzał za staż. Po 3 miesiącach liczba GB rośnie o 2 GB, po pół roku, 4 razy więcej, po roku 6 GB, a po dwóch latach 10 GB, ale tylko w najdroższym pakiecie.

Plush ABO na czas określony

W przypadku, gdy ktoś zdecyduje się podpisać umowę na czas określony, abonament za 25 zł zawierał będzie 5 GB więcej, a gdy ktoś przenosi numer będzie mógł korzystać z tej opcji przez 3 miesiace za darmo.

Plush ABO dla dwojga

Oferta dla dwojga dostępna jest również tylko przy najdroższym pakiecie. Przy wyborze dowolnej opcji na czas określony lub nieokreślony, oba numery będą mogły z niego korzystać za 20 zł każdy.

Podsumowując oferta wydaje się ciekawa, zwłaszcza dla młodzieży, wśród której marka ta jest najbardziej popularna. Mocno przypomina ofertę nju mobile, ale dobre rozwiązania, jak najbardziej można kopiować z korzyścią dla nas wszystkich.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu