Telekomy

Niewyczerpalne rozmowy, SMSy i MMSy oraz Internet za 19,90 zł od a2mobile

Grzegorz Ułan
Niewyczerpalne rozmowy, SMSy i MMSy oraz Internet za 19,90 zł od a2mobile
69

A2mobile to submarka Aero2, która powstała stosunkowo niedawno, bo we wrześniu ubiegłego roku. Początkowo w ofercie mieli 3 pakiety - Zacny, Obfity i Suty, których ceny wahały się od 8 do 25 zł. Teraz udostępnili nowy system pakietów, z których można dobrać sobie osobno lub łącząc - nielimitowane rozmowy, wiadomości czy internet.

Każdy pakiet kosztuje 9,90 zł, można wybrać pojedynczy, podwójny lub wszystkie naraz. Niewyczerpalne Rozmowy to nielimitowane rozmowy na komórkowe i stacjonarne. Niewyczerpalne Wiadomości to nielimitowane wiadomości SMS/MMS. Niewyczerpalny Internet natomiast to transfer danych z trzystopniowym obniżaniem prędkości w zależności od zużycia.

W przypadku przekroczenia transferu 5 GB w danym okresie rozliczeniowym, prędkość zostaje obniżona do 3Mbps. Po przekroczeniu 10 GB - do 1Mbps. Ostatni próg to 15 GB z lejkiem 512kbps.

Nowe, promocyjne Niewyczerpalne Pakiety, ważne 31 dni, oferowane są w cenach:

  • 9,90 zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet,
  • 15,90 zł za połączenie dowolnych dwóch Niewyczerpalnych Pakietów,
  • 19,90 zł za połączenie trzech Niewyczerpalnych Pakietów.

Dodatkowo a2mobile udostępnia w swojej ofercie Pakiet Społecznościowy za 5 zł, obejmujący darmowy transfer danych podczs korzystania z mobilnych aplikacji - Katz (komunikator internetowy), Facebook, Messenger i Frifon.

Nowa oferta a2mobile przypomina trochę ostatnią od Virgin Mobile na abonament, rożnica jest w cenie za całość. W VM mamy 26 zł (pierwsze 6 m-cy, później 51 zł) za no limit na rozmowy i SMS-y oraz 20 GB transferu danych i bez stopniowania lejków. W a2mobile za 19,99 zł (cena standardowa 29,70 zł) za no limit na rozmowy, SMS-y/MMS-y i 15 GB z trzema stopniami obniżania prędkości transferu.

Poprzednia oferta jest schowana w menu na stronie, ale nadal dostępna jest pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile