Telekomy

Plus w końcu z sensowną ofertą na kartę

Grzegorz Ułan
Plus w końcu z sensowną ofertą na kartę
29

Do tej pory Plus trochę po macoszemu traktował ofertę na kartę. Prawdopodobnie straty spowodowane rejestracją kart zmuszają do zmian. I dobrze, że w takiej formie, uatrakcyjnienie prepaida zawsze jest lepsze i korzystniejsze dla klientów niż rozdawanie starterów.

Najpierw Plus odświeżył ofertę w swojej submarce Plush, gdzie udostępnił ciekawy pakiet z pełnym no limit i 10 GB transferu danych za 25 zł. Teraz przyszedł czas na JA+ Na kartę.

Do tej pory dostępne były dwa pakiety za 25 zł z nielimitowanymi rozmowami, ale tylko na komórki i zaledwie 0,5 GB transferu danych. Drugi za 29 zł, wprawdzie już z przyzwoitą paczką danych 6 GB, ale nielimitowane rozmowy również tylko na komórki i nielimitowane wiadomości SMS, bez MMS-ów.

W nowej ofercie będą dostępne 3 pakiety za 20, 25 i 29 zł i w każdym nielimitowane rozmowy do wszystkich. Pakiet za 25 zł ma teraz 2 GB transferu danych, a najdroższy za 29 zł no limit na rozmowy i wiadomości (łącznie z MMS-ami) i 6 GB transferu danych. Dwa pierwsze pakiety mają dodatkowo rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo.

Dla przenoszących numer do Plusa, przez pierwsze 3 miesiące powyższe ceny pakietów będą obniżone o połowę. Nowa oferta dostępna będzie od jutra. Osobiście zastanawiam się, co w takim razie szykuje Plus na zapowiedzianą na piątek konferencję, skoro już "wysypał" się z tych dwóch nowości (grafika z zaproszenia sugeruje, że ma dotyczyć oferty Plusha). Oczywiście będziemy na miejscu i damy Wam od razu znać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu