Telekomy

Plus rzeczywiście obudził się z letargu - aplikacja mobilna Plus online "już" dostępna

Grzegorz Ułan
Plus rzeczywiście obudził się z letargu - aplikacja mobilna Plus online "już" dostępna
24

Ostatni swój wpis o nowej ofercie abonamentowej Plusa rozpocząłem od stwierdzenia, że wygląda to jak jakieś przebudzenie tego operatora i próba dogonienia konkurencji w swojej ofercie. Opisaną ofertę po raz pierwszy od długiego czasu można było nazwać konkurencyjną. Dziś przyszedł czas na nowość...

Ostatni swój wpis o nowej ofercie abonamentowej Plusa rozpocząłem od stwierdzenia, że wygląda to jak jakieś przebudzenie tego operatora i próba dogonienia konkurencji w swojej ofercie. Opisaną ofertę po raz pierwszy od długiego czasu można było nazwać konkurencyjną.

Dziś przyszedł czas na nowość związaną z oprawą tej oferty, czyli udostępnienie swoim klientom aplikacji mobilnej, dzięki której będą mogli łatwiej i wygodniej zarządzać swoim kontem.

Aplikacja dostępna jest na Androida, Windows Phone, iOS oraz w wersji desktopowej (Windows 8). Ciekawą opcją jest logowanie na podstawie rozpoznanego numeru karty SIM. Od razu po uruchomieniu aplikacji możemy więc korzystać z jej zasobów, a tam znajdziemy:

  • zarządzanie ustawieniami konta, takimi jak zmiana adresu korespondencyjnego, aktywacja usług dodatkowych, zarządzanie zgodami,
  • łatwa możliwość dodania innych numerów jak np. numery prepaid dzieci i zarządzania nimi z pozycji aplikacji,
  • zarządzanie usługami, np. zmiana taryfy, aktywacja roamingu, które zostały podzielone w aplikacji na kategorie: Rozmowy, Internet, Wiadomości, Płatności, Inne,
  • możliwość podglądu i pobrania faktury elektronicznej za usługi w Plusie, a także statystyki płatności za rachunki,
  • możliwość ustawienia w kalendarzu przypomnienia o płatności, dostęp do danych billingowych oraz wykaz połączeń w trakcie trwania cyklu, aktualne wykorzystanie pakietów minutowych, data, sms.
  • wykaz połączeń zintegrowany z książką telefoniczną i zastąpienie systemowego numeru rozmówcy jego nazwą oraz zdjęciem.

Aplikacja jest darmowa i nie jest naliczana opłata za zużyty transfer danych podczas korzystania z aplikacji. Teraz czekamy na jakąś nową ofertę na kartę od tego przebudzonego operatora:).

Strona główna na Plus.pl.
Aplikacja mobilna do pobrania z Google Play.
Aplikacja desktopowa do pobrania z Windows Store.
Aplikacja mobilna do pobrania z Windows Phone Store.
Aplikacja mobilna do pobrania z App Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu