Mobile

PanWybierak z milionem złotych dofinansowania!

Grzegorz Ułan
PanWybierak z milionem złotych dofinansowania!
28

PanWybierak pojawił się na Antyweb jeszcze w zeszłym roku. Przypomnę tylko, że to serwis, pozwalający porównać dostępne w Polsce usługi telekomunikacyjne, przed decyzją o wyborze najbardziej właściwej dla nas. Sam fakt pojawienia się takiej usługi uwidocznił tylko problem z wyborem takich usług w...

PanWybierak pojawił się na Antyweb jeszcze w zeszłym roku. Przypomnę tylko, że to serwis, pozwalający porównać dostępne w Polsce usługi telekomunikacyjne, przed decyzją o wyborze najbardziej właściwej dla nas.

Sam fakt pojawienia się takiej usługi uwidocznił tylko problem z wyborem takich usług w naszym raju. Mnogość ofert czy promocji wbrew pozorom utrudnia tylko ten wybór konsumentom. PanWybierak.pl powstał właśnie z myślą o nich i od pół roku stara się im to ułatwić.

W tym czasie udało im się uzyskać Certyfikat Prezesa UKE w kategorii Przejrzysta Porównywarka Ofert Usług Telekomunikacyjnych. A dziś otrzymaliśmy równie dobrą wiadomość dla twórców usługi o dofinansowaniu ich starań w kwocie 1 mln PLN.

Z tego dofinansowania od inwestorów w tym roku na rozwój projektu przeznaczono już 480 tysięcy złotych, a do września 2015 wpłacone zostanie kolejne 500 tysięcy.

Środki z inwestycji zostaną m.in. przeznaczone na:

  • rozwój portalu i technologii porównywania i agregowania danych o ofertach
  • rozwój systemów analitycznych i generujących branżowe dane statystyczne
  • promocję partnerów portalu, tzn. operatorów o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i lokalnym i regionalnym. Obecnie serwis zestawia oferty 30 operatorów, a każdego tygodnia dołączają nowi o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, posiadający atrakcyjne oferty dla klientów.

Cieszymy się z tak ciepłego przyjęcia tego pomysłu, zarówno przez użytkowników jak i inwestorów. Nam pozostaje pogratulować twórcom tego projektu. Osobiście nadal będę śledził ich losy, być może już w czerwcu skorzystam aktywnie z tej porównywarki, kiedy to czeka mnie zmiana operatora komórkowego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu