Telekomy

Nowe taryfy w Plusie – więcej transferu danych i w końcu stacjonarne i MMS bez limitu

Grzegorz Ułan
Nowe taryfy w Plusie – więcej transferu danych i w końcu stacjonarne i MMS bez limitu
21

Dostaliśmy właśnie informację o wprowadzeniu nowych taryf w Plusie i mam wrażenie, że to jakby przebudzenie po długim letargu tego operatora, który w końcu chce niejako ożywić swoją ofertę. Do tej pory, chyba jako jedyny operator, oferował niepełne taryfy no limit, czyli zamiast dać w pakiecie ni...

Dostaliśmy właśnie informację o wprowadzeniu nowych taryf w Plusie i mam wrażenie, że to jakby przebudzenie po długim letargu tego operatora, który w końcu chce niejako ożywić swoją ofertę.

Do tej pory, chyba jako jedyny operator, oferował niepełne taryfy no limit, czyli zamiast dać w pakiecie nielimitowane SMS i MMS, dostawaliśmy same SMS-y, a MMS-y dodatkowo płatne. Podobnie z rozmowami na stacjonarne, które były darmowe, ale tylko na próbę. Do tego pakiety danych, których brakowało w niższych planach.

W nowych taryfach już w najtańszym abonamencie dostaniemy 1 GB transferu danych, a już w kolejnych prawdziwy no limit:

  • rozmowy bez limitu na numery komórkowe,
  • rozmowy bez limitu na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMSy i MMSy,
  • pakiety internetowe do 6 GB.

To oferta bez telefonu, w przypadku opcji z telefonem można zdecydować się na ofertę ratalną lub subsydiowaną:

W nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można go wybrać w ofercie ratalnej lub subsydiowanej.

W przypadku oferty ratalnej do podanych wyżej abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,99 zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Nowe oferty są już dostępne dla klientów przedłużających umowę. Pozostali chętni mogą skorzystać z nowych taryf w Plusie od 31 marca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu