Telekomy

Plus.pl dołącza do „wielkiej trójki” z ofertą rodzinną

Grzegorz Ułan
8

JA+ Rodzina to nowa oferta w Plusie, ale nie nowa na rynku. Do tej pory podobne pakiety przygotowały pozostałe telekomy, czyli Orange, Play i T-mobile. Wygląda jednak na to, że Plus zaoferował najkorzystniejsze warunki, dla tych, co planują zakupić przynajmniej trzy karty SIM w ramach rodzinnej ofer...

JA+ Rodzina to nowa oferta w Plusie, ale nie nowa na rynku. Do tej pory podobne pakiety przygotowały pozostałe telekomy, czyli Orange, Play i T-mobile. Wygląda jednak na to, że Plus zaoferował najkorzystniejsze warunki, dla tych, co planują zakupić przynajmniej trzy karty SIM w ramach rodzinnej oferty u jednego operatora.

Posłużę się tu porównaniem udostępnionym przez Orange, przy okazji ich premiery. Orange do tej pory dawał najwięcej GB do podziału, co wiadomo często jest kluczowym parametrem przy wyborze danej oferty:

Plus daje od razu 20 GB w podobnej cenie i do tego nielimitowane rozmowy do wszystkich, podobnie SMS-y/MMS-y. Natomiast w najdroższym planie, oprócz 30 GB mamy dodatkowo pakiet usług roamingowych w UE: 360 minut na rozmowy wymienne na SMS-y/MMS-y oraz transfer danych 500 MB. Droższe niż w Orange, a podobne do pozostałych operatorów są dołączane kolejne numery do puli, bo są w cenie 25 zł. Promocja pół roku za darmo dotyczy klientów przenoszących numer z innej sieci:

Oprócz oferty rodzinnej odświeżenia doczekał się program SmartDOM i tu znajdziemy w ofercie promocję „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Czyli przy wyborze dowolnej pozycji z ofert Plusa (z abonamentem w wysokości minimum 39,90 zł bez sprzętu/59,90 ze sprzętem) - Telewizja, Telefon bądź Internet, drugą usługę otrzymamy 50% taniej, trzecia natomiast będzie w cenie złotówki:

Promocja dostępna będzie też dla obecnych klientów, wystarczy korzystać z jednej z tych usług z abonamentem w wysokości minimum 49,90 zł. Obydwie oferty wejdą w życie 7 października.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu