Gry

PlayStation Wrap-Up 2021 już jest. Zobacz swoje podsumowanie roku i odbierz prezent!

Kacper Cembrowski
PlayStation Wrap-Up 2021 już jest. Zobacz swoje podsumowanie roku i odbierz prezent!
4

PlayStation Wrap-Up 2021 jest już dostępne! Jeśli jesteście ciekawi w jakiej grze spędziliście najwięcej godzin, ile zdobyliście trofeów lub na której konsoli Sony spędziliście więcej czasu, powinniście jak najszybciej wykonać swoje podsumowanie.

Jak co roku, japońska firma umożliwia zobaczenie swojego podsumowania 12 miesięcy grania. Nie inaczej jest teraz, kiedy możecie sprawdzić Wrap-Up z 2021 roku. Jeśli chcecie sprawdzić swoje wyniki, musicie kliknąć w ten link, zalogować się na swoje konto PlayStation Network i… gotowe. Swoje podsumowanie możecie zobaczyć do 20 lutego.

Dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się na zobaczenie swojego podsumowania zeszłego roku, Sony przygotowało mały upominek w postaci czterech ekskluzywnych avatarów. Na wyjątkowych ikonach, które możecie przypisać do swojego konta PSN, widnieje Sam Porter Bridges z Death Stranding, Ratchet i Clank z Ratchet & Clank: Rift Apart, Selene z Returnal oraz Genesis z Destruction AllStars.

PlayStation Wrap-Up 2021 pokazuje takie statystyki jak łączny czas spędzony przy konsolach PlayStation, dokładną ilość godzin poświęconą danej konsoli (jeśli graliście na PS4 i PS5), ilość zdobytych trofeów czy gry, którym poświęciliście najwięcej czasu. Dodatkowo możemy znaleźć globalne wyniki wszystkich posiadaczy konsol japońskiego giganta, dzięki czemu możemy zobaczyć ilu graczy zdołało spotkać Kit w Ratchet & Clank: Rift Apart lub która broń w Returnal była najczęściej używana przez graczy.

Jest jednak jeden haczyk. Żeby zobaczyć swoje podsumowanie 2021 roku, należało zezwolić konsoli na zbieranie dodatkowych danych. Jeśli nie zaakceptowaliście tej prośby, wyświetlenie PlayStation Wrap-Up okaże się niemożliwe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu