Gry

PlayStation Plus w lutym. Gry na PS4, PS3 i PS Vita

PK
Piotr Kurek
3

Sony zaprezentowało tytuły, w które zagramy w ramach usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. To także ostatni raz kiedy do kolekcji trafią gry na starsze konsole.

Luty w PlayStation Plus to kilka naprawdę ciekawych tytułów. Na pierwszy ogień mamy For Honor od Ubisoft — trzecioosobowa gra akcji z masą postaci, trybem fabularnym oraz rozbudowaną rozgrywką sieciową. Dla fanów skradania i eliminowania wrogów po cichu idealne będzie Hitman: The Complete First Season. Na liście gier dostępnych w lutym znalazł się też Divekick na PS3. To bijatyka wykorzystująca tylko dwa przyciski. Na PS3 zagracie też w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. 4 odsłona jednej z najpopularniejszych serii Hideo Kojimy, w której ponownie wcielamy się w postać Solid Snake’a, który w tej odsłonie przybiera przydomek Old Snake. Dla osób posiadających PS Vita przygotowano dwie zręcznościówki: Gunhouse oraz Rogue Aces, które działają także na konsolach PS4.

Warto też przypomnieć, że luty jest ostatnim miesiącem, w którym do Playstation Plus zawitały gry na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Od przyszłego miesiąca w usłudze pojawiąc się będą wyłącznie produkcje na konsolę PlayStation 4 (choć zapewne część z nich będzie działać na PS Vita). Z tego też powodu Sony postanowiło wydłużyć okres dostępu do gier na starsze systemy — dodane w lutym produkcje będzie można  zaklepać do 8 marca.

Sony zdecydowało się także na rozszerzenie przestrzeni dyskowej w chmurze dla subskrybentów PS+. Od lutego będzie to 100 GB na przechowywanie danych — głównie stanów zapisów gier, które potrwaią ważyć po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset megabajtów.

Gry do usługi PlayStation Plus trafią w najbliższy wtorek, 5 lutego, około godziny 17.

  • For Honor (PS4)
  • Hitman: The Complete First Season (PS4)
  • Divekick (PS3 i PS Vita)
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
  • Gunhouse (PS Vita i PS4)
  • Rogue Aces (PS Vita i PS4)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu