Gry

PlayStation Plus w grudniu. Gry na PlayStation 4 na koniec roku

Kamil Świtalski
1

Sony zaprezentowało tytuły, w które zagramy w ramach usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu.

Po całkiem udanym listopadzie, w którym mogliście zagrać w Nioh i Outlast 2 przychodzi kolejny mocny miesiąc. Końcówka roku przynosi do oferty PlayStation Plus dwa tytuły, z czego jeden jest naprawdę mocną pozycją, która przypadnie do gustu fanom wielkich robotów i futurystycznych żołnierzy.

Pierwszym tytułem dostępnym w grudniowej ofercie PlayStation Plus jest Titanfall 2. Wydana w 2016 r. produkcja studia Respawn Entertainment zyskała uznanie wśród krytyków i fanów dzięki świetnej kampanii fabularnej i trybowi multiplayer. Recenzję Titanfall 2 przygotował Tomek Popielarczyk i warto ją przeczytać zanim zagracie w tę świetną grę.

Druga produkcja, która do PlayStation Plus trafi we wtorek 3 grudnia, to Monster Energy Supercross. Oficjalna gra zawodów Monster Energy Supercross Championship, w której gracz siada za kierownicą motocykli krosowych i ściga się jako jeden z zawodników w klasie 250SX i 450SX. Tytuł obiecuje najbardzej spektakularne i emocjonujące zawody wyścigowe na świecie.

Jeśli nie jesteście abonentami PlayStation Plus i jesteście zainteresowani tą usługą, warto skorzystać z trwającej właśnie promocji. Z okazji Czarnego Piątku, w sklepie PlayStation Store kupicie roczną subskrypcję PlayStation Plus za 180 zł.

PlayStation Plus. Co z grami na PlayStation 3 i PlayStation Vita?

Jeśli szukacie gier na PS3 i PS Vita to niestety muszę Was rozczarować. Sony przestało oferować tytuły na te konsole w ramach usługi PlayStation Plus. Od marca, w abonamencie znajdują się tylko pozycje na PlayStation 4. Warto jednak dodać, że w przyszłości mogą pojawić się tytuły, w które zagracie także na PS3 i PS Vita dzięki tak zwanemu Cross-Buy, która przy zakupie lub do daniu do biblioteki gry na PlayStation 4 w wersji cyfrowej, automatycznie przypisuje do konta wersję tej samej gry na PlayStation Vita i PlayStation 3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu