Konsole

PlayStation 4 tanieje. Ile w dużych polskich sklepach kosztują konsole PlayStation i Xbox? Zobaczcie nasze zestawienie

Paweł Winiarski
PlayStation 4 tanieje. Ile w dużych polskich sklepach kosztują konsole PlayStation i Xbox? Zobaczcie nasze zestawienie
56

Najpierw poinformowano o obniżce cen PlayStation 4 w Japonii i USA. Nie musieliśmy długo czekać, by otrzymać informację o podobnej obniżce na Starym Kontynencie. Zgodnie z informacją prasową od polskiego oddziału PlayStation, europejska cena konsoli PlayStation 4 spada aż o 50 € - z 399,99 € do 3...

Najpierw poinformowano o obniżce cen PlayStation 4 w Japonii i USA. Nie musieliśmy długo czekać, by otrzymać informację o podobnej obniżce na Starym Kontynencie.

Zgodnie z informacją prasową od polskiego oddziału PlayStation, europejska cena konsoli PlayStation 4 spada aż o 50 € - z 399,99 € do 349.99€. Ta sama informacja prasowa mówi jednak, że aktualną cenę PS4 w Polsce należy sprawdzać u autoryzowanych partnerów handlowych PlayStation. Tak też zrobiliśmy.

Powoli zbliżają się święta, część z Wam myśli pewnie o zakupie konsoli pod choinkę. Sklepów - zarówno stacjonarnych, jak i sieciowych jest cała masa. W internecie znajdzie zarówno oferty wielkich sieci, małych lokalnych sklepów jak również aukcje w serwisach aukcyjnych. Ceny bywają różne, ja skupiłem się jednak na najpopularniejszych moim zdaniem placówkach, odczytując ceny z ich stron internetowych. W zestawieniu znajdziecie więc duże sieci - Rtv Euro Agd, Avans, Media Markt, Media Expert i Empik. Avans i Media Expert zaznaczyłem na niebiesko nie bez powodu - to oficjalni partnerzy PlayStation, oznacza to, że w ich ofertach znajdziecie już ceny konsol po zapowiedzianej właśnie obniżce.

Ceny konsolW zestawieniu znajdziecie podstawowy model PlayStation 4 - z dyskiem 500 GB, bez gier - z jednym kontrolerem DualShock 4 i zestawem słuchawkowym. W przypadku Xboksa One nie było już tak łatwo, konsola oferowana jest bowiem w wielu opcjach i nie ma tak zwanego „golasa”. PS3 i X360 to natomiast najprostsze i najtańsze wersje konsol, bez gier - za to oczywiście z jednym padem.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu