Polska

Play prezentuje nową ofertę internetu mobilnego i zestawy z kilkoma urządzeniami

Tomasz Popielarczyk
Play prezentuje nową ofertę internetu mobilnego i zestawy z kilkoma urządzeniami
28

Na dzisiejszej konferencji Play zaprezentował swoją nową ofertę internetu mobilnego, z której klienci będą mogli korzystać od jutra. W jej ramach już za 35 złotych otrzymamy pakiet 15 GB transferu. W najdroższej opcji będziemy natomiast mogli korzystać z nielimitowanego dostęp do sieci. Najtańsza...

Na dzisiejszej konferencji Play zaprezentował swoją nową ofertę internetu mobilnego, z której klienci będą mogli korzystać od jutra. W jej ramach już za 35 złotych otrzymamy pakiet 15 GB transferu. W najdroższej opcji będziemy natomiast mogli korzystać z nielimitowanego dostęp do sieci.

Najtańsza opcja internetu mobilnej w Play w ofercie z modemem kosztuje 35 złotych i daje nam dostęp do pakietu 15 GB. Operator znacznie intensywniej będzie promował jednak opcje za 50 oraz 60 zł/mc. W ich ramach klienci otrzymają odpowiednio 30 oraz 45 GB. Najbardziej potrzebujący będą mogli skorzystać z oferty za 70 zł/mc z pakietem 60 GB lub za 90 zł mc, gdzie transfer jest nielimitowany.

W ofertach tylko SIM ceny są oczywiście niższe. Tutaj możemy wykupić za 20 zł ofertę 5 GB. Za pakiet 25 GB zapłacimy natomiast 30 złotych. Dalej ceny wyglądają identycznie jak w ofercie z modeme, jednak przypisane im pakiety danych są o 10 GB większe. Podobnie jak we wspomnianej wyżej ofercie za 90 zł miesięcznie dostęp do internetu jest nielimitowany.

Wszystkie oferty są dostępne przy podpisywaniu umowy na 24 miesiące. W ramach tych zaczynających się od 49,99 zł/mc operator oferuje 3 miesiące nieograniczonego transferu, a także nielimitowany dostęp nocami w godzinach od północy do 9 rano. Klienci przedłużający umowę mogą liczyć natomiast na rabat 50 proc. przez pierwsze trzy miesiące. W ofercie Tylko SIM przewidziano też specjalną opcję dla studentów, gdzie umowę można podpisać na 9 miesięcy.

W ofercie Play pojawią się też specjalne zestawy z internetem mobilnym, modemem oraz smartfonem z kartą prepaid. Pierwszy z nich za 70 zł miesięcznie to  router mobilny Huawei E5573 z pakietem 60 GB oraz Samsung Galaxy J1. W drugim za 90 zł miesięcznie klient otrzymuje poza routerem notebooka Lenovo G40-30 i smartfona Lumia 535. Tutaj jednak miesięczny pakiet danych jest mniejszy i wynosi 20 GB. Oba zestawy są również dostępne przy podpisywaniu umów: w pierwszym przypadku na 24, a w drugim na 36 miesięcy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

InternetGSMoperatorzyPlay