Amazon

Play daje pół roku Prime Video za darmo, a Amazon daje 17 bajek dla wszystkich

Kamil Pieczonka
Play daje pół roku Prime Video za darmo, a Amazon daje 17 bajek dla wszystkich
21

Wygląda na to, że serwis Amazon Prime Video zyska sporą liczbę nowych klientów w Polsce. Operator Play zaoferuje darmowy dostęp do tej usługi przez pół roku dla wszystkich swoich abonentów, a sam Amazon udostępnił właśnie za darmo swoje produkcje dla najmłodszych.

Amazon Prime Video dla abonentów Play

Play do tej pory oferował darmowy dostęp do Amazon Prime Video na pół roku dla wszystkich swoich nowych abonentów. Teraz darmowy dostęp do tej usługi zyskali wszyscy abonenci usługi telefonicznej, telewizyjnej lub internetowej. Jeśli zatem jesteś klientem Play to wystarczy zalogować się w serwisie Play24 i aktywować promocję, a później w ciągu 30 dni dokończyć rejestrację w Prime Video. Po pół roku można bez żadnych kosztów zrezygnować z subskrypcji, która kosztuje po promocyjnym okresie 25 PLN miesięcznie.

Jeśli zaś chodzi o samą ofertę Prime Video, to jest ona bardzo bogata, począwszy od filmów, poprzez popularne seriale (Bosch, Jack Ryan, Star Trek: Picard), a skończywszy na The Grand Tour, czyli duchowym następcy kultowego Top Gear. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację, z pewnością warto skorzystać z darmowej promocji, bo na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Produkcje dla najmłodszych za darmo

Amazon ma też propozycję dla wszystkich swoich klientów, również tych, którzy nie opłacają abonamentu Prime Video. Dzisiaj udostępnił za darmo kilkanaście (w Polsce dokładnie 17) produkcji przeznaczonych dla najmłodszych. Są to głównie bajki i seriale własne, takie jak Smrodek i Brudek, Kot Pete czy Niko i Miecz Światła. Nie wszystkie są niestety dostępne z polskim dubbingiem, ale jest w czym wybierać, jeśli wyczerpiecie już bajki z Netfliksa, albo nie chcecie opłacać żadnego abonamentu na usługi VOD. W Prime Video wystarczy tylko się zalogować na swoje konto w Amazon (lub je stworzyć) i oglądać. Polecam!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu