Telekomy

Play 360 - nowy pakiet usług w Play warty 77 zł, dostępny dla klientów za 20 zł

Grzegorz Ułan
Play 360 - nowy pakiet usług w Play warty 77 zł, dostępny dla klientów za 20 zł
47

Zakończyła się właśnie konferencja prasowa, na której Play ogłosił wprowadzenie nowej usługi Play 360. Nowa usługa to wypadkowa rozwoju sieci komórkowej i rosnących w związku z tym zapotrzebowań aktualnych klientów. Nowa usługa Play 360, która startuje od jutra ma im sprostać w najbliższej przyszłości.

W ramach Play 360, Play oferuje między innymi ochronę telefonu, przed zarysowaniem, zalaniem również wodą morską czy zbiciem ekranu, z limitem kosztu 800 zł. Telefon nie musi być kupiony w Play. Nie trzeba też podpisywać nowej umowy, usługę można wykupić w trakcie obowiązującej umowy. Co ważne to nie jest ubezpieczenie, a usługa, więc nie obowiązuje tu skomplikowana procedura ubezpieczeniowa.

Druga opcja dostępna w ramach Play 360 to ochrona internetu w telefonie, dzięki któremu zabezpieczymy swoje urządzenie przed wirusami. Do pakietu włączona też zostanie Nawigacja Play, oraz dwie nowe usługi. Pierwsza udostępniona we współpracy z Audioteką, oferująca nielimitowany dostęp do całej bibliotek audiobooków, również w trybie offline, czyli idealna opcja do słuchania w podróży.

Dla zwolenników ebooków dostępna będzie kolejna usługa w ramach pakietu Play 360, udostępniona we współpracy z Legimi, dzięki której uzyskacie nielimitowany dostęp do książek z biblioteki dostępnej na Legimi.

Ponadto klienci Play 360 będą mieli priorytetowe połączenia z konsultantem, tak więc robi się nam całkiem interesujący zestaw. Ile będzie kosztował? Jak wyliczył Play, standardowo za cały pakiet musielibyśmy zapłacić około 77 zł.

Dla klientów Play opłata miesięczna za Play 360 wyniesie tylko 20 zł, wydaje się więc to interesującą propozycją, zwłaszcza w kontekście dostępu do audiobooków i ebooków.

Każda z tych usług to cenny dodatek dopełniający korzystanie ze smartfona. Łączny koszt tych elementów jest szacowany na 77 zł miesięcznie. Dzięki połączeniu ich w formułę Play360 operator proponuje je w cenie od 20 zł dla osób decydujących się na wybranie pakietu już przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy. Aktywowanie Play360 w pozostałych momentach to koszt 30 zł. Firma przewidziała też rabat dla osób uruchamiających pakiet w aplikacji PLAY24, dzięki czemu miesięczna opłata za komplet usług to 25 zł.

Play zapowiedział, że to dopiero początek, w przyszłości planują dołączać kolejne usługi do nowego pakietu Play 360, który dostępny będzie w sprzedaży od jutra dla nowych, obecnych i przyszłych klientów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu