Polska

Masz konto w PKO BP? Sprawdź kiedy wystąpią utrudnienia

Kacper Cembrowski
Masz konto w PKO BP? Sprawdź kiedy wystąpią utrudnienia
0

Jesteście klientami PKO BP? W najbliższych dniach możecie napotkać nieco problemów — sprawdźcie dlaczego.

Przerwy techniczne w bankach są normalną procedurą i co jakiś czas są konieczne. Niedawno informowaliśmy o przerwie w mBanku — a teraz przyszedł czas na pewne utrudnienia dla klientów PKO BP. O co dokładnie chodzi i kiedy mogą nas spotkać komplikacje? Tłumaczymy.

Jesteś klientem PKO BP? Musisz to wiedzieć!

W nadchodzący weekend klienci PKO BP mogą napotkać pewne problemy. PKO w nocy z piątku (29 września) na sobotę (30 września) oraz z soboty na niedzielę (1 października) planuje przeprowadzić przerwy techniczne, które wpłyną na dostępność niektórych usług bankowych. O jakich godzinach dokładnie mowa? Przerwy techniczne będą miały miejsce od 23:00 do godziny 5:00 nad ranem.

Sytuacja dotyczy więc wyłącznie nocnych godzin, co jest akurat mile widziane — dzięki temu w ciągu dnia będziemy mogli normalnie korzystać ze wszystkich usług bankowych bez najmniejszych trudności. Jakich komplikacji możemy jednak spodziewać się w najbliższy weekend?

Przerwy techniczne w PKO BP — które usługi mogą być niedostępne?

Które usługi mogą nie być dostępne podczas przerw technicznych? Bank ostrzega, że chodzi przede wszystkim o serwis internetowy pkobp.pl oraz wszystkie inne serwisy banku, serwis internetowy i telefoniczny iPKO, aplikację mobilną IKO oraz funkcję otwartej bankowości, a także serwis i aplikację mobilną iPKO biznes oraz PKO Junior.

Należy jednak pamiętać, że zazwyczaj podczas takich przerw technicznych występują problemy zarówno z wysyłaniem przelewów, jak i z płatnościami internetowymi w sklepach online. Użytkownicy korzystający z fizycznych kart płatniczych mogą jednak spać spokojnie — te będą działać normalnie i w bankomatach, i w sklepach stacjonarnych. Jeśli planujecie więc wykonać jakiekolwiek operacje bankowe czy zakupy online, lepiej zróbcie to przed 23:00.

Stock Image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news