Polska

Rewolucja w Pizza Hut - teraz pizzę zamówisz w aplikacji, bez oczekiwania na kelnera

Grzegorz Ułan
Rewolucja w Pizza Hut - teraz pizzę zamówisz w aplikacji, bez oczekiwania na kelnera
5

Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym Pizza Hut wdrożyła dość rewolucyjną formę zamawiania posiłków w swoich restauracjach. To takie połączenie świata online i stacjonarnej obsługi bezpośrednio w lokalach.

Często, zwłaszcza w obleganych godzinach w weekendy, oczekiwanie na kelnera w restauracjach to nie lada wyzwanie czasowe. Nowa usługa Pizza Hut wdrożona we współpracy z PayU - „Zamów online do stolika”, pozwala ominąć tę część i samodzielnie zamówić posiłek w aplikacji mobilnej Pizza Hut lub przez stronę www.

Aleksandra Chojnacka, Digital Manager w Pizza Hut:

Ostatni rok był dla całej branży gastronomicznej czasem pełnym wyzwań i wprowadzania nowych rozwiązań. Aby umożliwić naszym klientom jeszcze szybszą i bezpieczną formę zamawiania, wdrożyliśmy funkcjonalność zapewniającą mobilną i bezkontaktową realizację transakcji – po dokonaniu zamówienia i płatności online, kelner przynosi jedzenie do stolika. Wdrożenie usługi rozpoczęliśmy w Polsce, jednak nie wykluczamy rozszerzenia jej na inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Jak dokładnie działa ta nowa usługa? Po zajęciu miejsca przy stoliku w dowolnej restauracji Pizza Hut w Polsce, wystarczy w aplikacji mobilnej wybrać opcję zamówienia do stolika, wskazać restauracje, w której się znajdujemy i złożyć pełne zamówienie.

Na koniec podajemy tylko numer stolika i liczbę gości oraz opłacamy zamówienie - Apple Pay, Google Pay, PayU lub BLIKIEM. Tak więc odchodzi nam i oczekiwanie na płatność u kelnera - po zakończonym posiłku możemy opuścić lokal.

Jeśli nie posiadamy aplikacji Pizza Hut, możemy zeskanować smartfonem kod QR znajdujący się na stoliku i podobnie złożyć zamówienie na stronie www, która się nam uruchomi. W promocji nowej usługi Pizza Hut udostępnia kod rabatowy - KLIKNIJ20%, który trzeba wprowadzić przy finalizacji zamówienia, który uprawnia to otrzymania zniżki 20% na całe zamówienie.

Aplikację mobilną Pizza Hut możecie pobrać z Apple Store i Google Pay.

Źródło: Pizza Hut/PayU

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu