Wearables

Pixel Watch bez tajemnic. Wiemy już nawet jakie będzie miał tarcze i paski

Kamil Świtalski
Pixel Watch bez tajemnic. Wiemy już nawet jakie będzie miał tarcze i paski
4

Smartwatch Google zadebiutuje już za kilka dni — ale już teraz nie ma on przed nami wielu tajemnic. Wiemy nawet jakie będzie miał tarcze i oficjalne paski.

Smartwatche to jedne z tych urządzeń, które z jednej strony są tylko przedłużeniem smartfona i niczym więcej niż gadżetem. Z drugiej jednak... kto już spróbuje i przywyknie do nich, ten wie, że wyjście bez nich z domu to ogromna strata. I nie mam tu nawet na myśli funkcji związanych ze zdrowiem i monitorowaniem aktywności, ale przede wszystkim powiadomienia oraz płatności, które w tej formie są po prostu wygodniejsze. To także segment, który stale rośnie — bo ludzie coraz bardziej się przekonują do tych sprzętów i przestaje im nawet przeszkadzać to, że wiele z nich trzeba codziennie ładować. Rynek stale się nasyca — i już teraz jest w czym wybierać. Ale niebawem dołączy do nich kolejny gracz —  i to wyczekiwany od lat. Mowa o googlowskim Pixel Watch, o którym wiadomo już... prawie wszystko?

Premiera Pixel Watch już za kilka dni. Ale już teraz zegarek nie ma przed nami wielu tajemnic

Wiadomo że Pixel Watch zadebiutuje już 6 października. Wiosną o zegarku zrobiło się głośno po tym, jak ktoś zostawił zegarek w restauracji i świat obiegły zdjęcia smartwatcha od Google. Ale im bliżej premiery, tym więcej wiemy na temat sprzętu — i właściwie można powiedzieć, że nie ma on już dla nas tajemnic. Wiemy bowiem jakich tarcz i pasków można spodziewać się po jednym z najbardziej wyczekiwanych produktów w tej kategorii. @OnLeaks od lat dostarcza światu przecieki na temat najrozmaitszej elektroniki — i tym razem także on zaserwował nam zestaw zdjęć przedstawiających zegarek z różnymi paskami oraz prezentujący zestaw tarcz, które będzie oferował Pixel Watch.

Jeżeli faktycznie te informacje się potwierdzą, myślę, że nie będzie powodów do narzekań. Mnogość opcji w połączeniu z dość uniwersalną, okrągłą, kopertą sprawia, że prawdopodobnie każdy odnajdzie tam coś dla siebie. A nie mam też żadnych wątpliwości, że nie będziemy musieli długo czekać na opcje nie tylko od Google — i podobnie jak w przypadku innych wearables, pojawi się sporo zamienników które za kilka dolarów dorwiemy w popularnych serwisach aukcyjnych. Jeśli zaś chodzi o tarcze, to może nie są liczone w setkach, ale wyglądają bardzo estetycznie i... myślę, że każdy zainteresowany zakupem zegarka od Google znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Źrodło: OnLeaks

Oficjalna premiera zegarka już za kilka dni, wtedy przedstawiciele internetowego giganta opowiedzą o swoim produkcie i pokażą go już "na żywo". Ale przez ostatnie miesiące tyle na jego temat wyciekało (i wciąż wycieka), że możemy się raczej szykować na listę odhaczania rzeczy, o których już wiemy od jakiegoś czasu.

Źródło, grafiki

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu