Felietony

Pinball od Konami na Facebooku

Grzegorz Ułan
Pinball od Konami na Facebooku
1

To już coraz rzadziej spotykana rozrywka w polskich pubach. Kiedyś był nieodłącznym elementem spotkań ze znajomymi. Bardzo lubiłem te długie godziny zabawy z opanowaniem tych kul w maszynie. Przyznam, że często też dlatego zdarzało mi się wyszukiwać na Facebooku gry będącej przynajmniej w klimacie...


To już coraz rzadziej spotykana rozrywka w polskich pubach. Kiedyś był nieodłącznym elementem spotkań ze znajomymi. Bardzo lubiłem te długie godziny zabawy z opanowaniem tych kul w maszynie. Przyznam, że często też dlatego zdarzało mi się wyszukiwać na Facebooku gry będącej przynajmniej w klimacie tradycyjnych fliperów. Bezskutecznie. Jednak dziś, ku mojej uciesze, trafił do mnie email od Konami z informacją o uruchomieniu takowej.

Frogger Pinball, jak wiele innych gier na Facebooku, oparta jest na rywalizacji ze znajomymi o największą liczbę zdobytych punktów.

W samej grze mamy do dyspozycji, zamiast ograniczonej liczby bil, 1 minutę na wygenerowanie jak największej liczby punktów. Podczas rozgrywki uaktywniają się różne przeszkody, zwykle latające, o które bile się obijają, utrudniając zapanowanie nad "stołem". Ale muszę przyznać, że zabawa przednia, przynajmniej na początku. Zobaczymy, jak długo będzie mnie przyciągała do siebie. Do tej pory, żadnej z pozycji na Facebooku nie udało się mnie zatrzymać dłużej niż na kilka dni:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

FacebookGry