Telekomy

Pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę!

Grzegorz Ułan
Pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę!
18

Zaledwie wczoraj pisałem o co raz popularniejszej opcji w ofertach abonamentowych u naszych operatorów, jaką są pakiety dla duetów czy rodzin. Praktycznie każdy telekom ma już taką ofertę, żaden jednak nie ma jej w ofertach na kartę. Już niebawem się to zmieni, Plus poinformował właśnie, że od poniedziałku dostępna będzie oferta Duet Na Kartę!

Z nowej opcji mogą skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę. W pierwszym przypadku po połączeniu z innym numerem duety dostaną po 4 zł rabatu na zawsze za kompleksowy pakiet (pełen no limit na rozmowy i wiadomości, darmowy transfer danych do Facebooka, rok ważności konta oraz 6 GB transferu danych), a w przypadku oferty internetowej 5 zł rabatu przy opcji 30 GB transferu danych.

Co do szczegółów, użytkownik pierwszego numeru może być nowy jak i funkcjonujący już w sieci, natomiast drugi numer może być tylko nowy, funkcjonujący w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oczywiście oba muszą mieć aktywne konta, a promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. Jeden numer może być jednocześnie w trzech duetach.

Aby aktywować duet wystarczy wysłać SMS-a z numerem osoby, z którą chcemy skorzystać z tej opcji.

Trzeba przyznać, że to ciekawy sposób na zwiększenie bazy numerów w prepaidzie, która jak wiemy u wszystkich operatorów została mocno uszczuplona, co związane było z obowiązkową rejestracją numerów. Do tego będzie to w wielu przypadkach trwałe zwiększenie bazy, bo warunkiem utrzymania tych rabatów jest utrzymanie ważności konta oraz pakietów. Moim zdaniem to lepszy sposób niż oferowanie niezliczonych ilości GB na start, po wykorzystaniu których numery są i tak porzucane.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu