Muzyka

Pierwsze audycje radia 357 - Posłuchajcie próbki możliwości Piotra Stelmacha

Grzegorz Ułan
Pierwsze audycje radia 357 - Posłuchajcie próbki możliwości Piotra Stelmacha
15

Radio 357 to nowy projekt internetowego radia, na uruchomienie którego ruszyła zbiórka na Patronite na początku października. Po uzyskaniu progu 200 tysięcy zł miesięcznych wpłat przez patronów obiecano uruchomienie platformy podcastowej z pierwszymi audycjami. Jak obiecali, tak zrobili.

Po trzech tygodniach zbiórki osiągnięto już tak naprawdę połowę kwoty do uruchomienia pełnoprawnej stacji radiowej z prowadzącymi i regularną ramówką Radia 357. Wśród prowadzących usłyszymy między innymi Marka Niedźwieckiego, Piotra Stelmacha czy Olę Budkę.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.

Piotr Stelmach i Ola Budka już pokazali próbkę swoich możliwości, możecie posłuchać ich audycji pod tymi linkami - Piotr Stelmach/Ola Budka lub z poziomu aplikacji mobilnej Patronite Audio - Google Play/App Store.

Kiedy Marek Niedźwiecki? Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 1 listopada dostępna będzie do odsłuchania audycja „Muzykę ciszy” Marka Niedźwieckiego, a już jutro o godzinie 7:00 w aplikacji Open.FM pojawi się stacja radiowa Radio 357 Przedpremierowo, dzięki której będzie można posłuchać kolejnych audycji pojawiających się systematycznie aż do uruchomienia regularnej rozgłośni radiowej, której start zaplanowano na grudzień.

Po jej uruchomieniu, będziemy mieli do słuchania w sieci dwie stacje radiowe składające się z byłych dziennikarzy radiowej "Trójki". Dla przypomnienia, już od lipca z powodzeniem nadaje przez Internet Radio Nowy Świat.

Aktualizacja 22.10.2020

Radio 357 Przedpremierowo można dziś od rana posłuchać na Open FM.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu