Ciekawostki technologiczne

Najciekawsze pudełka subskrypcyjne w Polsce. Te tematyczne pakiety wysyłkowe warto zamawiać!

Weronika Makuch
Najciekawsze pudełka subskrypcyjne w Polsce. Te tematyczne pakiety wysyłkowe warto zamawiać!
8

Pakiety subskrypcyjne stają się coraz bardziej popularne. Wkrótce każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Być może słyszeliście o rozmaitych pakietach wysyłkowych, może nawet z części korzystaliście. Każdy gracz zna na przykład Humble Bundle, które od dłuższego czasu nie oferuje wyłącznie gier, ale i książki, muzykę czy komiksy. Zawartość nowych paczek jest zawsze niespodzianką. Czasem ich zawartość poznajemy dopiero po otwarciu, czasem wiemy, na co się piszemy. Ich ceny zależą od wydawców lub zaangażowania społeczności. Słowem - jest całkiem sporo zmiennych i masa zabawy. W Polsce takie pakiety robią się coraz popularniejsze i sięgają rozmaitych dziedzin. Poniżej przedstawiam krótkie zestawienie co ciekawszych paczek. Macie swoje ulubione subskrybcie?

 

Art Rage

Co oferuje: Książki, komiksy, gry planszowe

To moja ulubiona akcja, z której często korzystam. Spece z Art Rage potrafią stworzyć bardzo ciekawe paczki pełne ciekawych książek lub e-booków, gier czy komiksów. Tematyczne pakiety sprawiają, że każdy będzie w stanie odnaleźć taki, który mu odpowiada. Wystarczy  śledzić ich poczynania i wyczekiwać na najciekawsze kąski. Art Rage wspiera autorów i uczciwe podchodzi do swoich klientów. Opłaty w serwisie są zależne od stopnia popularności danego pakietu. W najlepszej sytuacji są ci najszybsi, ponieważ im prędzej załapiemy się na daną paczkę, tym taniej nam się trafi. Nie ma co się jednak martwić. Nawet jak prześpimy perfekcyjną okazję i tak trafimy na bardzo korzystne oferty. I to doceniam!

 

BeGlossy

Co oferuje: Kosmetyki

Idealny pakiet dla każdego, kogo interesują kosmetyki i chciałby poznawać ich nowe marki oraz rodzaje. Wśród boxów znajdują się takie z produktami dla kobiet jak i z tymi dla mężczyzn. Klienci mogą wybierać spośród standardowych pakietów oraz tych droższych, które zawierają bardziej ekskluzywne marki. BeGlossy nie może narzekać na brak oddanych fanów i niski poziom kreatywności. Wciąż zachwycają subskrybentów nowymi zestawami, które rozchodzą się jak świeże bułeczki.

 

Paka Zwierzaka

https://www.instagram.com/p/B8ZCCZ-HM1Z/

Co oferuje: Produkty dla zwierząt

Zestaw produktów dla psów i kotów? Czemu nie! Właściciele czworonogów otrzymują paczki wypełnionych zabawkami, akcesoriami oraz smakołykami dla swoich ulubieńców. Twórcy starają się, aby oferowane przez nich produkty były jak najwyższej jakości, aby mogły zadowolić każdego pupila. W trakcie zamawiania podaje się nie tylko imię zwierzaka, ale i jego upodobania czy alergie, aby Paka Zwierzaka była jak najlepiej dopasowana do czworonoga i w żaden sposób mu nie zaszkodziła.

 

Pixel Box

Co oferuje: Gadżety dla geeków

Pixel Box oferuje oryginalne gadżety z gier, filmów, anime i seriali. Co miesiąc oferują paczkę z nową tematyką. Ich zawartości są tajemnicą. Od niedawna twórcy podrzucają fanom dwie marki, z których gadżety na pewno trafią się w paczce. Stałymi elementami są: koszulka oraz przypinka. Oprócz nich pojawia się cała masa świetnych przedmiotów. Kubki, figurki, portfele, ubrania czy inne gadżety bezpośrednio nawiązujące do danej serii są nie lada gratką dla każdego kolekcjonera.

 

EpikPage

Co oferuje: Zakładki do książek

Wszyscy fani papierowych książek na pewno mają w domu tony zakładek. No, chyba że jesteście z tych, którym wystarczy skasowany bilet! Cała reszta jednak gromadzi te darmowe dodatki z księgarń i wystaw. Rzadko są jednak urodziwe. A gdyby tak poza funkcjonalnością dawały wrażenia estetyczne? Wystarczy sięgnąć po zakładki od EpikPage! Oferują piękne produkty, które nawiązują do ulubionych serii fanów. Oprócz pakietów z zakładkami w sklepie można zaopatrzyć się w inne gadżety okołoksiążkowe.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu