Netflix

Jak ja na to czekałem! Netflix pokazuje zwiastun i ujawnia datę premiery 2. sezonu Ozark!

Konrad Kozłowski
Jak ja na to czekałem! Netflix pokazuje zwiastun i ujawnia datę premiery 2. sezonu Ozark!
15

Od lipca zeszłego roku wyczekiwałem na tę informację. Zapowiedzi nakręcenia 2. sezonu naprawdę udanego serialu "Ozark" wzbudziły moją ciekawość, ale dopiero dzisiaj poznaliśmy datę premiery i ujrzeliśmy pierwszą zapowiedź wideo. "Ozark" pówróci jeszcze w te wakacje!

Mówi się, że to odpowiedź Netflixa na "Breaking Bad" (nawet w swojej recenzji napisałem, że "Ozark" jest serialem w stylu "Breaking Bad"). Jeśli tak w rzeczywistości było, to nie mam nic przeciwko takim działaniom, jeśli serial jest tak dobry jak "Ozark". Największą sympatię wzbudził u mnie odgrywający główną rolę Jason Bateman, który do tej pory słynął raczej z komediowych produkcji. To nie przeszkodziło mu jednak wcielić się w Marty'ego Byrde'a, który po tym, jak jego wspólnik próbował dorabiać na boku oszukując dilerów narkotykowych, wraz ze swoją rodziną zmuszony jest zaszyć się w stanie Missouri, w ośrodku Ozark nad jeziorem. Przed takimi ludźmi, z jakimi zadawał się jego biznesowy partner, nie da się jednak łatwo uciec. Dlatego Marty postanawia zwrócić im ogromne pieniądze piorąc je za pośrednictwem lokalnych biznesów.

"Ozark" znalazł się w moim zestawieniu największych zaskoczeń serialowych w 2017 roku.

Bateman świetnie wypada, jako człowiek o stalowych nerwach, zawsze starający się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Nie traci zimnej krwi i realizuje swoje plany niezależnie od okoliczności. Naturalnie sytuacja, w jakiej się znalazł, ma wpływ na jego małżonkę i dwóję dzieci, które nie potrafią znaleźć dla siebie miejsca w nowym miejscu. Dodatkowo, miejscowi wcale nie zamierzają zignorować nowego mieszkańca. Pierwszy sezon oglądałem niemal bez przerw, bo nie tylko udała się tu historia, ale i realizacja serialu.

W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde'om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Ozark"

Przed nami premiera 2. sezonu "Ozark", która nastąpi 31 sierpnia. Netflix postanowił tym razem umilić nam samą końcówkę wakacji, co ma swoje dobre i złe strony:) Po prostu szkoda, że musimy czekać na nowe odcinki tak długo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu