Świat

Outlook + Twitter

GM
Grzegorz Marczak
0

Coś dla heavy userów Twittera (czyli dla tych, którzy uzależnili się od tego micro blogowego serwisu) czyli OutTwit. OutTwit jest to plugin do programu Outlook dzięki któremu będziemy mogli wysyłać i odbierać informacje jakie przesyłają nasi znajomi w serwisie twitter. Odbierane wiadomości będzie...

Coś dla heavy userów Twittera (czyli dla tych, którzy uzależnili się od tego micro blogowego serwisu) czyli OutTwit.

OutTwit jest to plugin do programu Outlook dzięki któremu będziemy mogli wysyłać i odbierać informacje jakie przesyłają nasi znajomi w serwisie twitter. Odbierane wiadomości będziemy mogli grupować w w kategoriach (będą one zapewne traktowane jako zwyczajna poczta).

Szczerze przyznam, że widzę w tej integracji tylko jedną zaletę - jeśli na twitterze w znajomych mamy ustawione jakieś serwisy które wysyłają info za każdym razem jak się na nich coś pojawi - to teraz taką informacje dostaniem w outlooku, co może być wygodniejsze niż wchodzenie na stronę twitter.com.

W każdym razie jeśli ktoś z was namiętnie korzysta z Twittera i jednocześnie z programu Outlook to warto zobaczyć jakie możliwości prezentuje ten plugin.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu