Świat

Facebook traci użytkowników.

Grzegorz Marczak
Facebook traci użytkowników.
14

comScore w informacjach za miesiąc sierpień pokazuje spadki popularności serwisu Facebook. Wprawdzie na wykresach spadek nie jest tak bolesny ale w liczbach sytuacja wygląda już gorzej. Spadek w porównaniu do poprzedniego miesiąca wynosi aż 9.3% ( z 33,75 miliona w sierpniu do 30,6 we wrześni...

comScore w informacjach za miesiąc sierpień pokazuje spadki popularności serwisu Facebook. Wprawdzie na wykresach spadek nie jest tak bolesny ale w liczbach sytuacja wygląda już gorzej.

Spadek w porównaniu do poprzedniego miesiąca wynosi aż 9.3% ( z 33,75 miliona w sierpniu do 30,6 we wrześniu). Spadkowi unikalnych użytkowników towarzyszy również spadek jeśli chodzi o ilość odsłon - w porównaniu do poprzedniego miesiąc nie zmienił się on aż tak drastycznie bo wyniósł 3,8%.

Oczywiście nie można założyć, że dane z comScore są w 100% poprawne - ale pokazują trend, który dla facebook powinien być niepokojący. Bardzo ciekawy jestem jakie są przyczyny spadku popularności serwisu, który non stop jest obecny we wszystkich internetowych mediach?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu