Świat

Bebo uruchomi platforme dla developerów

GM
Grzegorz Marczak
4

I znowu jakieś plotki o platformach developerskich. Tym razem plotka (czy też informacja z dobrego źródła - jak kto woli) na temat Bebo i o tym, że serwis te zamierza pójść w ślady facebook i uruchomić platformę dla developerów. Dla wszystkich którzy nie znają bebo - jest to jeden z najpopula...

I znowu jakieś plotki o platformach developerskich. Tym razem plotka (czy też informacja z dobrego źródła - jak kto woli) na temat Bebo i o tym, że serwis te zamierza pójść w ślady facebook i uruchomić platformę dla developerów.

Dla wszystkich którzy nie znają bebo - jest to jeden z najpopularniejszych po myspace i facebook serwisów social networkingowych ( Numer 1 w UK jeśli chodzi o tego typu serwisy). Niedawno bebo zapowiedziało uruchomienie Polskie wersji serwisu.

Wygląda więc na to, że developerzy będą mieli w niedługim czasie pełne ręce roboty. Wprawdzie Facebook jest już oblężony przez dodatki i widgety, ale swoją platformę zapowiada Myspace a teraz Bebo.

Ostatnie informacje o poszukiwaniu pracowników w Polsce przez Myspace świadczą o tym, że wkrótce w nasze ręce dostaniem spolszczoną wersję tego serwisu - ciekawe czy ta informacja zmobilizuje polskich developerów do tworzenia dodatków do Myspace?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: