Apple

Otwarcie warszawskiego Apple Muzeum Polska już za kilka dni!

Kamil Świtalski
Otwarcie warszawskiego Apple Muzeum Polska już za kilka dni!
4

O projekcie Apple Muzeum Polska pisaliśmy już w kwietniu. Jego twórcy już wtedy zapowiadali najbardziej kompletną kolekcję na świecie, która pozwoli krok po kroku prześledzić historię rozwoju jednej z najważniejszych korporacji na świecie dzięki ich produktom. Teraz zapraszają na otwarcie!

Apple Muzeum Polska - ponad 1600 eksponatów, które zostały zebrane przez jednego pasjonata

Muzealna kolekcja którą będą mogli oglądać goście to efekt wieloletnich zbiorów Jacka Łupina, który od lat aktywnie opowiada o swojej pasji. Teraz udostępni on ją światu — i Polacy pierwszy raz będą mieć szansę poznania historii firmy krok po kroku. O eksponatach opowiadać będzie audioprzewodnik, którym poprowadzi nas Jarosław Łukomski. Autorzy projektu starali się dopieścić każdy element — i obiecują podróż nie tylko gadżeciarsko-technologiczną, ale także muzyczną — chcąc pomóc wszystkim lepiej wczuć się w klimat.

Apple Muzeum Polska łączy historię z teraźniejszością. To jedyne miejsce w Polsce w którym będzie można obejrzeć setki grafik, filmów reklamowych oraz ok. 100 godzin materiałów wideo związanych z firmą Apple, wyświetlanych na nowoczesnych monitorach wielkoformatowych. Eksponaty, prezentowane rotacyjnie w różnych konfiguracjach, będą się łączyć z wydarzeniami kulturalnymi, warsztatami oraz wieczorami dla dorosłych.

Apple Muzeum Polska otworzy się dla gości już 28 maja 2022 roku

Oficjalne otwarcie drzwi Apple Muzeum Polska dla wszystkich odwiedzających już w przyszłym tygodniu: 28 maja. Znamy także ceny biletów. Te będzie można kupować online na oficjalnej stronie projektu: https://applemuzeumpolska.pl/. Teraz poznaliśmy ceny wstępu:

Ceny biletów: Bilet Normalny: 45zł/55zł; Bilet Ulgowy 30zł/40zł; Bilet Rodzinny (2+2/2+3) 120zł / 140zł*
*ceny obowiązujące w weekendy.
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, studentom do 26 roku życia oraz emerytom. Dzieci do lat 3 – wejście za darmo. Bilety można kupić także na miejscu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news