Felietony

Oto zwycięzcy konkursu Panasonic i Antyweb!

Grzegorz Marczak
Oto zwycięzcy konkursu Panasonic i Antyweb!
13

Z małym poślizgiem ale mam przyjemność ogłosić zwycięzcę konkursu w którym główną nagrodą jest telewizor 37 Calowy telewizor Panasonic (IPS LED, Full HD, WIFI ready itp) ufundowany przez firmę Panasonic. Zanim jednak przejdę do ogłoszenia wyników, przypomnę że na skutek dość emocjonalnego podejścia...

Z małym poślizgiem ale mam przyjemność ogłosić zwycięzcę konkursu w którym główną nagrodą jest telewizor 37 Calowy telewizor Panasonic (IPS LED, Full HD, WIFI ready itp) ufundowany przez firmę Panasonic. Zanim jednak przejdę do ogłoszenia wyników, przypomnę że na skutek dość emocjonalnego podejścia do głosowania w ankiecie ostatecznie Jury składające się z mojej osoby i Panasonic wybierało zwycięzcę z pośród 10 filmów. Te małe zamieszanie zostanie jednak wynagrodzone wszystkim autorom filmów, które moim zdaniem były naprawdę dobrze zrealizowane i bardzo pomysłowe.

Nie przedłużając jednak miło mi ogłosić, że jednogłośnie zwycięzcą konkursu został film nazwany roboczo Człowiek Telewizor. Pomysłowy, dobrze wykonany i z dobrą grą aktorską człowieka z telewizorem na głowie.Drugie miejsce zajął film pod tytułem KibicTrzecie miejsca przypadło dla filmu Koniec ŚwiataI teraz niespodzianka (na wesoło) aby autorzy filmu z 2 i 3 miejsca nie czuli się "ogoleni" z nagrody, mam dla nich takie oto gadżety do wyboru : super elektryczną golarkę Panasonic lub dla płci pięknej super zestaw do depilacji firmy Panasonic.

To jednak nie koniec rozdawania nagród. Autorzy pozostałych 7 filmów w nagrodę za pomysłowość oraz ciekawe kreacje otrzymują słuchawki PANASONIC RP-DJS400 E-K

.

Autorów wszystkich 10 finałowych filmów proszę więc o wysłanie do mnie maila z adresem na jaki mam zostać wysłana nagroda. Autorów filmów z 2 i 3 miejsca dodatkowo proszę o wskazanie jaką nagrodę wybrali. W mailu proszę też o wskazanie linku do komentarze, którym film został zgłoszony do konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebpanasonic