Microsoft

Oto pierwsza reklama "laptopa Microsoftu", czyli Surface Book

Konrad Kozłowski
Oto pierwsza reklama "laptopa Microsoftu", czyli Surface Book
98

Pierwsza reklama najnowszego, najciekawszego i najbardziej wyczekiwanego produktu Microsoftu jest już do obejrzenia w Sieci. Nieprędko zobaczymy ją w polskiej telewizji czy internecie, więc zapraszam poniżej. Nie przedłużając: https://youtu.be/zYn8Vh-xEA8 Czy czegoś takiego spodziewałem się...

Pierwsza reklama najnowszego, najciekawszego i najbardziej wyczekiwanego produktu Microsoftu jest już do obejrzenia w Sieci. Nieprędko zobaczymy ją w polskiej telewizji czy internecie, więc zapraszam poniżej.

Nie przedłużając:

Czy czegoś takiego spodziewałem się po Microsofcie? Prawdę mówiąc nie wiem co dokładnie chciałbym zobaczyć w reklamie, jakby nie było, dość typowego i powszechnego produktu jakim jest laptop, ale wydaje mi się że Microsoftowi udało się zawrzeć tę nietypowość Surface Booka. Bo właśnie ta cecha jest najważniejsza w jego przypadku - w większości sytuacji będzie urządzeniem, z którego nie będziemy korzystać w inny sposób aniżeli ze standardowego laptopa, ale są okoliczności, gdy wbudowane kamery czy opcja odłączenia ekranu od klawiatury okażą się przydatne. I piszę te słowa mając pewne doświadczenie z Ultrabookami z ekranami dotykowymi, hybrydami i tabletami z Windowsem.

A Wy co myślicie o spocie Surface Booka?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu