Audio

Oto nowa wersja uwielbianego głośnika. To idealny sprzęt na urlop

Patryk Koncewicz
Oto nowa wersja uwielbianego głośnika. To idealny sprzęt na urlop
3

Niestraszne mu deszcze, podtopienia i upadki.

Jeśli szukacie kompaktowego i bezprzewodowego głośnika z topową jakością dźwięku, to być może właśnie znalazł się idealny kandydat. Sonos Roam powraca w odświeżonej wersji z minimalistycznym designem i błyskawiczną konfiguracją.

Nowym Roam już dostępny w 5 wariantach kolorystycznych

Sonos Roam to jeden z najciekawszych sprzętów z oferty przenośnych głośników od Sonosa, Teraz jego nowy następca, Sonos Roam 2 dostarcza jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania, dzięki kilku istotnym ficzerom.

Źródło: Sonos

Producent chwali przede wszystkim gotowość głośnika do działania zaraz po rozpakowaniu z pudełka, dzięki opcji błyskawicznej konfiguracji przez Bluetooth – wystarczy jedno klikniecie przycisku, dyskretnie umieszczonego na krawędzi urządzenia.

Sonos Roam 2 wyposażono w łączność Wi-Fi, która pozwala łączyć go z innymi głośnikami Sonosa, tworząc domowy system muzyczny. Tu warto wspomnieć też o funkcji Automatic Trueplay – sprawia, że głośnik jest zawsze dostrojony, aby zapewnić najlepsze wrażenia słuchowe w każdym środowisku, zarówno przez Bluetooth, jak i przez Wi-Fi. Można nim sterować także przy pomocy wirtualnego asystenta, takiego jak Alexa od Amazon

Roam 2 zapewnia do 10 godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu i można spokojnie zabrać go ze sobą na urlop nad jeziorem. Głośnik może bowiem pochwalić się certyfikatem IP67, który oznacza pełną pyłoszczelność i wodoodporność – poza tym jest także odporny na upadki.

Źródło: Sonos

Sonos Roam 2 został wyceniony na 849 zł i jest dostępny w pięciu kolorach: Olive, Sunset, Wave, Black i White. Pełną specyfikację techniczną znajdziecie pod tym adresem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news