Artykuł sponsorowany

Oto, jak wygląda robienie zdjęć smartfonem "od kuchni"

Krzysztof Rojek
Kliknij, aby włączyć dźwięk
17

Samsung Galaxy S24 Ultra to jeden z najlepszych fotosmartfonów na rynku. Oto, co można zrobić, przy jego pomocy.

Smartfony to dziś najpopularniejsze urządzenia do wykonywania zdjęć. Nic więc dziwnego, że producenci w kwestii rozwoju telefonów coraz mocniej stawiają na kamery i ich oprogramowanie. Dzięki temu dziś z tak małego i poręcznego urządzenia, jakim jest smartfon, możemy wyciągnąć ujęcia, o których jeszcze kilka lat temu nikomu się nie śniło.

Jednak co stoi za dobrymi zdjęciami z telefonu? Oczywiście — smartfon nie znajdzie za nas ciekawego ujęcia, ale może zadbać o wszystkie inne parametry. Albo wręcz przeciwnie — może dać nam do ręki kontrolę nad każdą, nawet najmniejszą kwestią, jak ekspozycja, czas naświetlania czy focus. Może też zapewnić nam dodatkowe narzędzia, które pomogą nam zrobić dobrze wyglądającą fotkę.

Jak zrobić dobre zdjęcia smartfonem?

Jak pewnie wiecie, postawiliśmy przed najnowszym telefonem Samsunga bardzo trudne wyzwanie, zrobienia dobrych zdjęć w trudnych warunkach polskiej zimy. Jak poradził sobie z tym zadaniem i co pozwoliło mu zrobić fajnie wyglądające fotki? O tym przekonacie się, oglądając najnowszy film na Antyweb TV. Co więcej — w tym wypadku także ujęcia z parku były kręcone Samsungiem Galaxy Ultra, dzięki czemu przekonacie się też, jak wyglądają materiały wideo z tego telefonu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

samsung2024