Artykuł sponsorowany

Laptopy HP serii ZBook Power G10 - wybór profesjonalistów

Wpis Sponsorowany
Laptopy HP serii ZBook Power G10 - wybór profesjonalistów
6

Coraz bardziej powszechny styl pracy hybrydowej wkracza do kolejnych branż przenosząc pracowników z biurowych przestrzeni, do miejsc nawet bardziej sprzyjających wydajnej pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników, HP stworzyło serię laptopów ZBook Power G10, które są mobilną wersją stacjonarnych stacji roboczych używanych przez profesjonalistów.

Dla profesjonalistów, ale czy wyłącznie?

Seria HP ZBook Power G10 to potężne jednostki zaprojektowane przede wszystkim z myślą o inżynierach, grafikach, projektantach CAD oraz twórcach. Czyli tych, którzy do pracy potrzebują komputera o wysokiej wydajności, nieocenionej w procesach CAD i kreślarskich, jak projektowanie z użyciem oprogramowania SOLIDWORKS i AutoCAD, edycja plików graficznych, filmów itp.

Te laptopy na sterydach znajdują zastosowanie w mediach, architekturze, inżynierii, budownictwie czy projektowaniu graficznym, rozrywce, a także sztuce, zapewniając wydajną pracę z wymagającymi aplikacjami, sprawne przetwarzanie dużych plików, szybkie renderowanie i płynne symulacje. Ich możliwości zadowolą zarówno zawodowców jak i entuzjastów urządzeń o szerokim wachlarzu zastosowań.

Wydajność bez granic

Nie ma wyzwań, których mobilna stacja robocza od HP się nie podejmie. Wydajność laptopów HP serii ZBook Power G10 jest imponująca za sprawą najnowszych procesorów Intel® Core™ i9 13. generacji oraz AMD Ryzen™ 9, które w parze z mocną kartą graficzną, opcjonalnie NVIDIA RTX™ 3000 Ada, bez trudu zapewnią moc niezbędną przy projektowaniu 2D/3D.

Małe detale, wielkie efekty

Wybierając zaawansowany komputer do realizacji twórczych zadań, kierujemy się przede wszystkim jakością obrazu. Wierne odwzorowanie kolorów i detali oraz wyrazisty obraz to podstawa w pracy z grafiką.

Laptopy HP ZBook Power G10 posiadają ekrany o przekątnej 15,6 cala z opcjonalną matrycą o rozdzielczości QHD 2560 x 1440 oraz odwzorowaniem barw 100% sRGB, dzięki czemu szczegóły obrazów są jeszcze lepiej widoczne.
Nawet długi czas pracy przed ekranem laptopa nie będzie utrapieniem dla oczu, dzięki technologii Low Blue Light, chroniącej wzrok przed promieniowaniem widma niebieskiego światła.

Szybka, łatwa i bezpieczna współpraca

Praca w trybie zdalnym lub hybrydowym wymaga częstego przemieszczania się i działania z różnych miejsc, a także pozostawania w stałym kontakcie z zespołem.

Mobilne stacje robocze HP ZBook Power G10 wyposażone w najnowsze standardy łączności Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, gwarantują szybkie i stabilne połączenie w każdych warunkach. Wspierane sztuczną inteligencją podzespoły audio dostrojone przez Bang&Olufsen oraz kamera 5MPx IR zapewnią klarowną komunikację w trakcie wideokonferencji z Twoim zespołem.

Do dyspozycji użytkownika są też porty Thunderbolt™ 4, USB 3.2 oraz HDMI 2.1, umożliwiające na łatwe podłączenie urządzeń peryferyjnych i dodatkowych monitorów, które rozszerzą pole widzenia. Oprócz nich warto wspomnieć o gnieździe blokady bezpieczeństwa oraz czytniku linii papilarnych, które w okolicznościach pracy poza domem zabezpieczą laptop przed niepowołanym dostępem do urządzenia i utratą danych.

Połączenie designu i wytrzymałości

Ogrom mocy został ukryty w kompaktowej obudowie. HP ZBook Power G10 jest fantastycznie zaprojektowany pod względem stylistycznym i wytrzymałościowym. Minimalistyczny design i cienkie ramki wokół ekranu nadają mu nowoczesnego charakteru, zachowując przy tym elegancję.

Jak przystało na komputer do zadań specjalnych, zapewniono mu dodatkową ochronę na wypadek przypadkowych uderzeń, czy mniej sprzyjających warunków zewnętrznych. Aluminiowa obudowa posiada certyfikat potwierdzający zaliczenie rygorystycznych testów klasy wojskowej MIL-STD810H.

ZBook Power - moc, która rośnie razem z Tobą

Rodzina urządzeń ZBook Power G10 oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkownika, a wybór jest ogromny. Od różnych rodzajów matryc przez dedykowane karty graficzne, po wydajne procesory Intel lub AMD. Laptopy oferują mozliwość dalszej rozbudowy o kolejne kości pamięci RAM osiągając pułap aż 64 GB DDR5 o taktowaniu 5200 MHz. Nie trzeba się też martwić o przestrzeń do pracy, ponieważ producent umożliwił zamontowanie dwóch dysków SSD NVMe PCIe o pojemności 2 TB każdy.

Praca na wyższym poziomie

HP oddaje w ręce użytkowników potężne narzędzia do wydajnej pracy, będące wzorowym reprezentantem kategorii mobilnych stacji roboczych. Laptopy te stanowią idealną propozycję dla profesjonalistów i wymagających użytkowników, którzy oczekują najlepszych rezultatów w zakresie wydajności, jakości obrazu i samego komfortu pracy.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się projektowaniem graficznym, czy jesteś inżynierem, fotografem, a może nawet graczem, laptopy HP ZBook Power G10 zagwarantują Ci moc obliczeniową wystarczającą do realizacji wszelkich zadań.

Moc na Twoje potrzeby

Mobilne stacje robocze HP serii ZBook Power G10 są dostępne u autoryzowanego Partnera HP - Laphard. Dowiedz się więcej o modelach serii ZBook Power G10
i za pomocą prostego konfiguratora stwórz stację roboczą dopasowaną do swoich preferencji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu