VOD

Ostatnie nowości na VOD - co oglądać na HBO Go i Netflix

Konrad Kozłowski
Ostatnie nowości na VOD - co oglądać na HBO Go i Netflix
1

Ostatnie dni należą do całkiem udanych, jeśli chodzi o nowości w serwisach VOD. Co nowego dodano na Netflix i HBO Go? Co warto obejrzeć?

Dziecko Rosemary i Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia na HBO Go

APrzyjrzyjmy się nowościom w HBO Go, gdzie pojawiło się kilka ciekawych filmów, do których możecie wrócić lub obejrzeć je po raz pierwszy. Bo jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Dziecka Rosemary, to teraz macie na to doskonałą okazję. Film z 1968 roku to istna klasyka, a jeśli moja rekomendacja to za mało, to wysoka ocena na każdym serwisie (IMDb, Filmweb i inne) powinna sprawić, że nie będziecie się długo opierać. Ten horror Romana Polańskiego należy do ścisłej czołówki swojego gatunku.

Klasyka i świeże nowości serialowo-filmowe. Oto lipiec w HBO Go [lista wszystkich tytułów]

A tego samego dnia do oferty dodano także Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia z Keanu Reevesem i Jennifer Connely. Nie była to pierwsza próba nakręcenia tej historii, bo produkcja o tym samym tytule miała swoją premierę w 1951 roku. Tym razem jednak do dyspozycji filmowcy mają znacznie nowocześniejszą technologię, dzięki czemu oprawa wizualna filmu może się podobać. Wiem, że nie jest to film dla wszystkich, bo delikatnie mroczny i depresyjny ton sprawia, że ogląda się ogo nieco trudniej, ale jeśli szukacie czegoś takiego, to nie powinniście się zawieść.

Grand Budapest Hotel - dobre poczucie humoru dla każego

Również na HBO Go pojawił się film Grand Budapest Hotel. To niezwykle barwny i wzbudzający sporo pozytywnych emocji film, co zawdzięcza nie tylko oprawie wizualnej, scenografiom i kostiumom, ale także bardzo udanej fabule jak również obsadzie. Ta ostatnia, to plejada gwiazd - lista obejmuje kilkanaście rozpoznawalnych nazwisk, które błyszczą wspólnie na ekranie. Uniwersalny humor sprawi, że chyba każdy będzie się dobrze bawił podczas seansu, dlatego jeżeli udało Wam sie do tej pory ominąć ten film, to po 5 latach od premiery czas najwyższy nadrobić zaległość. Z produkcji dla najmłodszych muszę wymienić trzecią odsłonę Hotelu Transylwania - ta zawitała na HBO Go, lecz niestety w ofercie nie znajdują się poprzednie części, więc będziecie musieli wesprzeć się innymi serwisami.

Lipiec na Netflix - oto lista nowych seriali i filmów, daty premier

Z seriali bez wątpienia przypomnę Wam o Wielkich Kłamstewkach, których dzisiejszy odcinek (wczorajszy, jeśli weźmiemy pod uwagę amerykańską premierę) jest już przedostatnim epizodem 2. sezonu, co oznacza, że za tydzień doczekamy się wielkiego finału. Kilka dni temu HBO Go dodało 3. sezon serialu Magicy (wszystkie 13 odcinków), a na Netflix pojawił się nowy film oryginalny serwisu pt. Point Blank, czyli thriller z Frankiem Grillo i Anthonym Mackiem - nie jest to produkcja wybitna, ale na luźniejsze popołudnie może okazać się rozrywką w sam raz.

Jakie nowości na HBO Go i Netflix przed nami?

Co przed nami? Już w ten piątek na Netflix dodany zostanie 3. sezon Domu z papieru, więc możecie spodziewać się recenzji wszystkich odcinków tej serii. Tego samego dnia premierę będzie mieć też świetny program rozrywkowy, talk-show jeśli pozwolicie, pt. Comedians in Cars Getting Coffee. Jeśli o nim nie słyszeliście, to nie będę tym faktem zaskoczony, ponieważ nie jest to zbyt popularna w Polsce produkcja, ale zdecydowanie warta Waszej uwagi, bo nawet jeśli Jerry Seinfeld nie jest osobą, którą skądkolwiek kojarzycie, to jego goście na pewno będą Wam znani i ich opowieści na pewno przypadną Wam do gustu. A fani motoryzacji i ładnych aut też będą mieli na co popatrzeć.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu