Gry

Darmowy miesiąc abonamentu Origin Access. Wystarczy, aby ograć Anthem lub inne gry

Artur Janczak
Darmowy miesiąc abonamentu Origin Access. Wystarczy, aby ograć Anthem lub inne gry
20

Electronic Arts wpadło na bardzo ciekawy pomysł, aby zachęcić ludzi do weryfikacji logowania. Firma doskonale wie, ilu graczy korzysta z dodatkowych form zabezpieczeń swojego konta, więc trzeba było nieco inaczej podejść do tego problemu. Każdy, kto w październiku włączy wspomnianą usługę otrzyma miesiąc Origin Access Basic za darmo.

Abonament za darmo

Nie ma tutaj żadnych haczyków. Cała akcja to odpowiedź na Narodowy Miesiąc Cyberbezpieczeństwa. EA po prostu chce, aby jak najwięcej osób skorzystało z weryfikacji logowania, co jest rozsądnym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Mowa tutaj o dodatkowym kodzie, który potwierdzi, że to właśnie Wy chcecie się zalogować na swoje konto. Oczywiście, nadal trzeba będzie podawać wyznaczone wcześniej hasło. Mimo wszystko, w ten sposób dbacie o to, aby nikt nieproszony nie mógł skorzystać z tego, co należy do Was.

Użytkownik wybiera formę, w jakiej otrzyma wspomniany kod. Może to być SMS, poprzez rozmowę telefoniczną lub aplikację uwierzytelniającą. Warto tutaj podkreślić, że po całym procesie nie otrzymacie Origin Access Basic. Nie od razu. Abonament zostanie uruchomiony dopiero 1 listopada i to właśnie ten miesiąc będzie darmowy. Promocja jest dostępna dla wszystkich, nawet tych z aktywnymi subskrypcjami. Zatem posiadacze Origin Basic nie zostaną obciążeni za listopad, a następna opłata zostanie pobrana normalnie w kolejnym miesiącu cyklu rozliczeniowego. W przypadku Premier otrzymacie darmowy miesiąc, a EA nie obciąży Waszego konta płatnością za listopad. Miło, że nikt tutaj nie jest pominięty.

Origin Access, czy warto?

Abonament od Electronic Arts oferuje wiele ciekawych produkcji, takich jak: Anthem, Battlefield V, Burnout Paradise, The Sims 4, NFS: Payback i wiele innych. Ciężko będzie nie znaleźć tutaj czegoś dla siebie. Jeżeli i tak korzystacie z aplikacji Origin to możecie jedynie zyskać. Aktywujecie dodatkową metodę zabezpieczenia Waszego konta, a od 1 listopada macie miesiąc na przejście kilku gier całkowicie za darmo. Cały system działa bardzo sprawnie. Sam do niego dołączyłem i wiadomości SMS otrzymuje w ciągu kilku sekund. Trudno znaleźć jakieś minusy całej tej akcji. Nawet jeżeli tytuły Was nie zainteresują, to warto wciąć poprawkę na kwestię bezpieczeństwa. Żyjemy w czasach, gdzie chętnych do wykradania danych nie brakuje. Po co takim ludziom ułatwiać zadanie? Szczególnie gdy firma w pozytywny sposób zachęca do weryfikacji logowania, oferując darmową usługę na miesiąc. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu