Gry

Panzer Dragon, Dishonored i wiele więcej. Biblioteka Xbox Games Pass doczeka się październikowej aktualizacji

Artur Janczak
Panzer Dragon, Dishonored i wiele więcej. Biblioteka Xbox Games Pass doczeka się październikowej aktualizacji
1

Można dużo powiedzieć o firmie Microsoft i ich sposobach rozwijania marki Xbox. Ciężko jednak cokolwiek im zarzucić w przypadku usługi Xbox Game Pass. Obecnie jest to najlepszy abonament z grami na rynku, który co miesiąc zyskuje na wartości. We wrześniu było naprawdę gorąco, a październik zapowiada się równie dobrze. Wiemy już, jakie produkcje zostaną dodane do biblioteki.

Bogata biblioteka Xbox Game pass

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do abonamentu z grami. W końcu mając Xboxa płaciłem już za możliwość grania po sieci, a tutaj doszedł kolejny wydatek. Oczywiście opcjonalny i z początku tak było, ale z biegiem czasu Microsoft zadbał, abym regularnie opłacał nową usługę. Xbox Game Pass oferuje naprawdę dużą ilość wspaniałych produkcji. Mamy tytuły AAA, indyki, produkcje dla dzieci i wiele innych.

Ciężko nie znaleźć czegoś tylko dla siebie, a przejście wszystkiego graniczy z cudem. Co miesiąc dochodzą kolejne gry, a doba ma nadal tyle samo godzin. Patrząc na nową aktualizację, zastanawiam się, kiedy ja to wszystko sprawdzę. Jedynie dwie pozycje przeszedłem od A do Z, a reszta to dla mnie zupełne nowości. Nie pozostaje nic innego, jak dodać to wszystko do konta i liczyć na jakąś wolną chwilę. Jest w czym wybierać. Warto tutaj przypomnieć, że nowi odbiorcy mogą skorzystać z promocji, gdzie dwa miesiące usługi kosztują tylko 8zł.

  • Dishonored 2 – dostępne od 3 października
  • World War Z – dostępne od 10 października
  • Yooka Laylee – dostępne od 10 października
  • Fallout: New Vegas – dostępne od 17 października
  • Felix: The Reaper – dostępne od 17 października
  • Panzer Dragon Orta – dostępne od 17 października

W co zagrać?

Październikowa oferta to naprawdę ciekawa mieszanka. Mamy tutaj klasyka w postaci Panzer Dragon Orta, w którego sam bardzo chciałem zagrać i polecam przynajmniej sprawdzić. Fallout: New Vegas to klasa sama w sobie i choć wizualnie nie powala, tak fabularnie stoi na wysokim poziomie. Znalazło się też coś dla młodszych graczy. Yooka Laylee to świetna platformówka, która powinna spodobać się dzieciom i nie tylko.

Dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń mamy Dishonored 2 oraz World War Z. Natomiast Felix: The Reaper to ciekawa gra przygodowa, pełna humoru i romantycznych momentów. Jeżeli czegoś nie znacie, a posiadacie Xbox Game Pass to nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby sprawdzić podane tytuły. Pierwszy pojawi się 3 października, dwa kolejne 10, a reszta pojawi się bibliotece siedem dni później. Jestem ciekaw, czy oprócz tych gier, Microsoft udostępni coś jeszcze. Miesiąc temu tak było, więc szanse są.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu