Seriale

Oto zwiastun Orange is the New Black sezon 6!

Albert Lewandowski
Oto zwiastun Orange is the New Black sezon 6!
2

Długo musieliśmy czekać na kolejne odcinki serialu "Orange is the New Black". W końcu jednak doczekaliśmy się nowego zwiastunu 6. sezonu.

Orange is the New Black sezon 6 – premiera wkrótce

Nowy sezon serialu będzie dostępny na platformie Netflix już 27 lipca 2018 roku. Sama produkcja zdołała zdobyć serca serialomaniaków już od pierwszego odcinka, a jej moc nie osłabła nawet po kolejnych sezonach. To jeden z tych seriali, które Netflix śmiało może zaliczać do grona swoich najlepszych.

Końcówka poprzedniej serii była niezwykle mocna, więc na pewno fanom serialu dłużyło się oczekiwanie. Nowy sezon rozpocznie się tydzień po wydarzeniach z ostatniego epizodu. Dalej bohaterki mają żelazną wolę, nic do stracenia, a w więzieniu o zaostrzonym rygorze zawiążą nowe sojusze, a przyjaźnie zostaną wystawione na próbę. Więcej szczegółów na temat Orange is the New Black sezon 6 możecie dowiedzieć się z poniższego oficjalnego zwiastunu.

Jeżeli dla kogoś Orange is the New Black to twór nieznany, warto przybliżyć jego charakter. To przede wszystkim komediodramat, który mimo obecności wielu wątków zabawnych, ukazuje również tragedię osób przebywających w więzieniu. To zdecydowanie jedna z tych bardziej interesujących produkcji w usługach internetowych oraz w telewizji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu