Startups

Orange Fab czeka na dobre polskie projekty! Zobacz jakie wybrali w amerykańskiej edycji

Grzegorz Marczak
Orange Fab czeka na dobre polskie projekty! Zobacz jakie wybrali w amerykańskiej edycji
10

Orange Fab Jest to program dla małych i średnich firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jest to szansa na pozyskanie Orange jako partnera dla waszego biznesu i przy okazji bonusu w wysokości 40 000 zł (bez oddawania udziałów) O tym jednak już pisałem w poprzednim wpisie. Dziś chciał...

Orange Fab Jest to program dla małych i średnich firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jest to szansa na pozyskanie Orange jako partnera dla waszego biznesu i przy okazji bonusu w wysokości 40 000 zł (bez oddawania udziałów)

O tym jednak już pisałem w poprzednim wpisie. Dziś chciałbym wam jedynie przypomnieć, że do programu można zgłaszać się do 24 marca i do tego serdecznie wszystkie projekty zachęcam. Współpraca z Orange może może skutecznie rozkręcić biznes - oferują dostęp do własnych kanałów dystrybucji, do infrastruktury oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Jeśli więc wasz projekt pasuje do jednej z wymienionych w programie kategorii to nie zastawiałabym się i spróbował. Nic nie tracicie i nie musicie oddawać nikomu udziałów w waszej firmie. Jeśli się natomiast uda jest szansa na pozyskanie partnera o naprawdę globalnym zasięgu i globalnych możliwościach.

Gdybym jako Antyweb na przykład mógł wystartować w takim programie to bardzo chętnie "wykorzystałbym" kanał dystrybucji jaki posiadają do zwiększenia czytelnictw na Antyweb :) Niestety nie łapię się raczej do opisanych kategorii a jako juror w konkursie i partner medialny po prostu nie mogę się do Orange Fab zapisać.

Jeśli wahacie się czy wasz biznes nadaje się do takiego programu to przytoczę wam klika przykładów firm które są w drugiej edycji amerykańskiej wersji Orange Fab :

1-Page: platforma rekrutacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji

Flamestower - niezły odlot. Małe urządzenie które wykorzystuje ogień i wodę do tego aby naładować twój telefon. Musicie zobaczyć ten film.

https://www.youtube.com/watch?v=lBMhSNU8kPs#t=57

Chronos to narzędzie które pozwoli ci lepiej zrozumieć na co poświęcasz swój czas dzięki czemu możesz po prostu bardziej optymalnie planować to co robisz i gzie.

2600hz: Cloud service zaprojektowany do utrzymywania i hostowania różnego rodzaju aplikacji oraz rozwiązań bazujących na chmurze.

Fiverun: Opisują siebie jako "social catalog platform that connects your products, to your customers". Rozwiązanie mobilne dla sklepów detalicznych i wszystkich którzy poszukują lepszej ekspozycji szczególnie w mobilu.

Angaza: Oferuje produkty zasilające urządzenia poprzez energię słoneczną, produkty w bardzo dobrych cenach kierowane do krajów trzeciego świata gdzie cena jest kluczowyn

Videopixie:Marketplace dla usług video. Czyli każdy może zamówić przygotowanie profesjonalnego filmu (tak zakładam)

--
Tekst powstał przy współpracy z Orange Polska

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

orangefab