Akcja Partnerska

[WYNIKI] Zostań recenzentem - pokaż nam, jak byś przetestował Oppo Reno 3 i zgarnij smartfona na własność

Paweł Winiarski
61

Macie ochotę przygotować recenzję smartfona, a przy okazji zgarnąć Oppo Reno 3? W takim razie świetnie się składa, bo mamy dla Was fajny konkurs.

Tomek recenzował niedawno Oppo Reno 3 na łamach Antyweb3. To fajny smartfon ze świetnym wyświetlaczem, niezłymi aparatami i długim czasem pracy na jednym ładowaniu. W dodatku dobrej cenie, co na pewno przełoży się na jego popularność. Ale o tym będziecie mogli przekonać się sami, wraz z OPPO przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie Oppo Reno 3.

Na pewno wielokrotnie czytając lub oglądając nasze recenzje pomyśleliście, że zrobilibyście to lepiej. No i teraz macie okazję wcielić swoje pomysły w życie. Bo zadanie konkursowe zasadniczo jest proste. Chcemy żebyście wymyślili jakąś fajną, kreatywną formę przeprowadzenia testu Oppo Reno 3, która nie tylko weźmie ten telefon kompleksowo na warsztat, ale będzie również ciekawa i świeża. Wiadomo, że trzeba przeanalizować te kluczowe elementy, takie jak wygląd i wykonanie, ekran, specyfikację i wydajność, czas pracy na jednym ładowaniu, prędkość ładowania czy możliwości aparatu. Ale to tylko szkielet takiego testu. O tym jak fajnie i ciekawie go rozwinąć zdecydujecie już Wy, a my ocenimy Wasze pomysły. Zwycięzca wygra smartfon, a jego praca zostanie opublikowana na Antyweb - ale nie zapominajcie proszę, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Zgłoszenia konkursowe zostawiajcie w komentarzach pod tym wpisem konkursowym lub filmem na YouTube. Macie czas od dziś, 11 maja 2020 roku od godziny 12:00 do dnia 25 maja 2020 roku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tydzień później, czyli 1 czerwca 2020 roku. Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin konkursu:

Regulamin konkursu, w którym do wygrania jest smartfon Oppo Reno 3.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych pomysłów i życzymy Wam powodzenia!

AKTUALIZACJA

Mieliśmy masę frajdy w czytaniu - ale zgodnie z przewidywaniami, nie było łatwo wybrać jedną pracę. Wygrała Dominika Baran i jej pomysł. Dominika, odezwij się proszę do mnie pawel.winiarski(at)antyweb.pl.

"Test Oppo Reno3 chciałabym przeprowadzić nagrywając Vlog. Będzie to mój pierwszy filmik dlatego sprawdzę czy z aplikacją soloop będzie to szybkie i łatwe. W trakcie Vlogu sprawdzę jak główne atuty telefonu można wykorzystać w codziennym użytkowaniu. Jako kobieta zwracam szczególną uwagę na wygląd telefonu. Oppo Reno3 na zdjęciach prezentuje się obiecująco, chciałabym sprawdzić jaki jest w rzeczywistości i podzielić się pierwszym wrażeniem. Oppo Reno3 chcę przetestować podczas lotu paralotnią. Mam już voucher, brakuje tylko sprzętu, dzięki któremu uwiecznię tą wspaniałą przygodę. Myślę, że wiele osób w podobnej sytuacji zastanawia się nad kupnem kamerki sportowej, jednak jeśli jest to jednorazowa akcja to pojawia się pytanie: Czy to się opłaca? Świetnym rozwiązaniem może być nagranie filmu czy zrobienie pamiątkowych zdjęć za pomocą smartfonu. Sprawdźmy zatem jak poradzi sobie z tym zadaniem Oppo Reno3, w rękach przeciętnego użytkownika. W trakcie lotu będę mogła przetestować zarówno poczwórny aparat z tyłu, aparat selfie jak i ultrastabilizację wideo. Życie studenta łączy się z wieloma wypadami za miasto czy wieczornymi imprezami. Następnego dnia okazuje się, że mamy pełno niewyraźnych selfie bo a to było za ciemno, a to aparat przedni zbyt słaby. Sprawdźmy zatem jak Oppo Reno3 poradzi sobie ze zdjęciami w nocy. Idealnym miejscem, aby to sprawdzić, będzie wieczorna impreza na mazurach przy ognisku i spacer nocą po Mikołajkach. Na mazurach często brakuje zasięgu, sprawdzę zatem czy 10 anten to zmieni. W warunkach polowych ciężko o dostęp do telewizora więc ramach odpoczynku przetestuję Hi-Res Audio & Dolby Atmos oglądając swój ulubiony serial na Netflixie. W życiu codziennym często wykorzystuję smartfon do nagrywania i robienia zdjęć swoim zwierzakom: świnkom morskim, pająkowi czy psom. Chciałabym zatem przetestować tryb makro a także nagrywanie w slow motion."

Tekst powstał we współpracy z OPPO.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu