Felietony

Opowiedz mi swoją historię a dam ci za nią najnowszego iPhona 5 albo Samsung Galaxy SIII

Grzegorz Marczak
Opowiedz mi swoją historię a dam ci za nią najnowszego iPhona 5 albo Samsung Galaxy SIII
99

Od zawsze pracowałem w dziale IT, dlatego najwięcej śmiesznych i zabawnych historii mógłbym opowiedzieć o użytkownikach a nie o dziale IT, choć jako tak zwany klient wewnętrzny też parę razy narzekałem na kolegów od serwerów czy też od tych dla których na porządku dziennym była odpowiedź domyślna "a...

Od zawsze pracowałem w dziale IT, dlatego najwięcej śmiesznych i zabawnych historii mógłbym opowiedzieć o użytkownikach a nie o dziale IT, choć jako tak zwany klient wewnętrzny też parę razy narzekałem na kolegów od serwerów czy też od tych dla których na porządku dziennym była odpowiedź domyślna "a u mnie działa".

Wszyscy jednak wiemy, że działy IT w firmach (czy też praca z zewnętrznym dostawcą usług IT) bardzo często użytkownikom kojarzą się dość negatywnie i powstają na temat takiej współpracy często dość ciekawe historie. Wyrozumiałość użytkowników kończy się w momencie kiedy słyszą od swojego help desku, że coś nie będzie wykonane natychmiast - z drugiej strony, kogo w dzisiejszych czasach interesują procedury, umowy SLA i podobne "bzdury". Chcemy szybko dobrze i na teraz. Inna sprawa czy jest to możliwe i ile to kosztuje.

Tym wstępem chciałem was zachęcić do opowiedzenia swojej historii związanej z działem IT, zewnętrznym wykonawcą itp. Może to być historia na wesoło albo całkiem na poważnie. Ważne aby była z jajem lub miała to coś w sobie :) Dla autora najciekawszej historii czeka świetna nagroda do wyboru bowiem będzie najnowszy iPhone 5 lub Samsung Galaxy SIII. Wystarczy tylko w komentarzu opowiedzieć swoją historię.

Słowo o sponsorze nagrody. Jest to Software Focus czyli typowy software house, specjalizują się w rozwiązaniach webowych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, jakość i usability. Pracują zarówno dla dużych jak i średnich firm - czasem jako podwykonawcy lecz zazwyczaj bezpośrednio z klientem. Na rynku wyróżnia ich obecność w grupie marketingowej BrainJuice dzięki czemu oferują również kompleksowe wsparcie działań internetowych. Ostatnio też ruszyli z akcją Kup Programistę (polecam przyjrzeć się koledze ze zdjęcia - umacniają stereotypy o dziale IT :) ), której częścią jest właśnie ten konkurs.

Teraz oficjalny regulamin konkursu

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 17 września 2012.
2. Nagrodą w konkursie jest do wyboru nowy iPhone 5 lub Samsung Galaxy SIII (zwycięzca wybiera nagrodę)
2a. Sponsorem nagrody jest firma Software Focus i ona też opłaci podatek od nagrody.
3. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 30 września do godziny 23:59 na opisanie w komentarzu "Co znaczy dla Ciebie praca z Twoim działem IT? Opowiedz nam chwytającą za serce historię która wydarzyła się naprawdę"
4. Dopuszczalne formy odpowiedzi to zarówno tekst, zdjęcia i rysunki.
5. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się po prostu dobra historia.
6. Zwycięzca zostanie ogłoszony 3 października 2012
9. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni , pracownicy i współpracownicy fundatora nagrody oraz Antyweb, nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
10. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i jedynie do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Zapraszam wszystkich do zabawy - super nagrody czekają

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu