Felietony

Marka BMW wspólnie z firmą Thermaltake zaprojektowała mysz komputerową

Marcin Kamiński
Marka BMW wspólnie z firmą Thermaltake zaprojektowała mysz komputerową
12

Jesteście profesjonalnymi graczami? A może zwyczajnie należycie do miłośników motoryzacyjnej marki BMW? Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku powinniście zainteresować się najnowszą myszką komputerową firmy Thermaltake. Została ona zaprojektowana wraz z pracownikami niemieckiego BMW, a jej przez...

Jesteście profesjonalnymi graczami? A może zwyczajnie należycie do miłośników motoryzacyjnej marki BMW? Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku powinniście zainteresować się najnowszą myszką komputerową firmy Thermaltake. Została ona zaprojektowana wraz z pracownikami niemieckiego BMW, a jej przeznaczeniem są profesjonalne zastosowania wśród najlepszych graczy z całego świata. Jakimi funkcjami ma przyciągać mysz komputerowa Pro-Gaming Computer Mouse Level 10 M kosztująca blisko 100 dolarów amerykańskich?

Wchodząca powoli na półki sklepowe mysz Thermaltake zaprojektowana została wspólnie z marką BMW, znaną z produkcji samochodów. Dzięki temu urządzenie wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale także możliwościami. Komponenty myszy zamknięte zostały w atrakcyjnej obudowie wykonanej z bloku aluminium, często stosowanego w przemyśle lotniczym. Znacznie poprawiającym komfort, szczególnie podczas wielogodzinnego użytkowania, jest opcja wentylacji, a to dzięki pasywnemu chłodzeniu oraz perforowanej powierzchni myszy.

Profesjonalni gracze z pewnością docenią w Pro-Gaming Computer Mouse Level 10 M możliwość dopasowania działania myszy w każdym kierunku. Inteligentne oprogramowanie dołączone do urządzenia pozwala na dopasowanie wszystkich ustawień w najmniejszych szczegółach, wliczając w to czułość myszki na przesuwanie oraz naciskanie. Mysz może działać z DPI wynoszącym nawet 8200, choć dzięki sterownikom istnieje możliwość regulacji DPI w zakresie 800-8200.

Mysz Thermaltake Level 10 M wchodzi obecnie do sprzedaży, a jej cena na zachodzie to równe 99 dolarów amerykańskich. Gracze do wyboru będą mieli cztery wersje kolorystyczne: czarną, białą, zieloną oraz czerwoną.

Czy prezentowana mysz warta jest uwagi? Z pewnością tak, jeżeli lubicie nietypowy design komputerowych peryferiów, a także zawodowo paracie się graniem - wówczas precyzyjna mysz jest bardzo istotnym elementem, mającym bezpośredni wpływ na wyniki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

bmw